Petr Borkovec

Hvězda SuperStar Borkovec v problémech! Noc strávil na záchytce

Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 27.7. 2019 14:15
Téma:

Finalista SuperStar Petr Borkovec (19), který na sebe kromě zpěvu upozornil i románkem s mnohem starší porotkyní Katarínou Knechtovou, má za sebou pořádně divokou noc.

Podle agentury Aktu.cz ji totiž mladý zpěvák strávil na záchytce. "Mohu potvrdit, že jsme krátce před páteční půlnocí na záchytku převáželi devatenáctiletého mladíka, který nadýchal přibližně 1,3 promile alkoholu," řekla TN.cz mluvčí městské policie Irena Seifertová s tím, že strážníky o převoz požádali státní policisté.

 

Aktu.cz tvrdí, že na záchytce skončil Borkovec poté, co ho dopadli policisté. Prý kvůli okrádání spolubydlících a známých. Tuto informaci ovšem popřela mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová.

 

"Devatenáctiletý mladík byl sice kolegy předveden, ale bylo to v souvislosti se starším případem, ne s aktuální kauzou," uvedla pro TN.cz Kropáčová.

 

Redakce se snažila kvůli vyjádření kontaktovat i přímo Borkovce, jeho telefon je ovšem nedostupný.

 

 

Petr Borkovec na sebe v SuperStar upozornil nejen pěveckými výkony, ale především tím, že prožil románek s mnohem starší zpěvačkou a zároveň porotkyní soutěže Katarínou Knechtovou.

 

Jejich vztah ovšem nevydržel, podle samotné Knechtové to ovšem nebylo kvůli věkovému rozdílu, problém byl v něčem jiném.

 

GALERIE: Finalista SuperStar Petr Borkovec skončil na záchytce

1
/
11
Zdroj: AKTU.cz
Finalista SuperStar Petr Borkovec skončil na záchytce - 11

TN.cz