svět se zbláznil

Internet zaplavila další bizarní výzva. Rodiče hází na děti sýr

Šílená internetová výzva se sýrem
Zdroj: Twitter
Téma:

Internetem běží další šílená výzva - tentokrát jsou jejím středobodem nicnetušící batolata, kterým znenadání přistane plátek sýra na obličeji. Někteří lidi výzvu ostře kritizují, pro jiné je to jen nevinná zábava.

Internet je místem, kde je možné všechno. Po výzvách s pitím piva, litím kýble ledové vody na hlavu a dalších více či méně nebezpečných virtuálních "her" přichází další bizarnost.

 

Tentokrát rodiče hází plátkem taveného sýra po malých dětech a natáčí je, jak si zmateně sundavají jídlo z čela. Tzc. cheesed challenge internet zaplavuje od čtvrtka, kdy jeden uživatel přidal na twitter video, kde hází sýr na svého sourozence se slovy: "Prostě jsem osýroval svého malého brášku." V tu chvíli zřejmě neměl ani tušení, že se to stane takovým hitem. 

 

Video se rychle stalo virálem a mělo více než osm milionů zobrazení. Uživatel video nakonec odstranil a přiznal se, že ho ve skutečnosti stáhl z jiné stránky a sdílel ho jenom jako vtip.

 

 

Vlnu reakcí už ale zastavit nedokázal - spousta lidí se výzvy chytila a sociální sítě od té doby zahlcují videa zmatených mimin se sýrem na čele.

 

 

Zatímco rodiče se u natáčení výzvy náramně baví, reakce dětí jsou různé. Některé začnou křičet, jiné se smějí, většina je ale v šoku a jenom zaraženě kouká, co to jejich rodiče dělají.

 

 

I reakce ostatních uživatelů sociálních sítí se různí. Někteří jsou pobouřeni tím, že rodiče ponižují a zesměšňují své děti a ještě to sdílí na internetu, kde to může vidět kdokoliv. Pro jiné je zase nepřijatelné, že někdo takhle nešetrně zachází s jídlem.

 

 

 

Spousta lidí ale tvrdí, že děti to vnímají jako zábavu a přítomnost sýra na čele jim nijak nevadí. Na většině videí si děti z obličeje plátek sundají a s chutí se do něj pustí - létající svačinka navíc upoutá jejich pozornost a zabaví je.

 

 

Někteří bezdětní nechtěli zůstat pozadu a zapojili se do výzvy se svými chlupatými čtyřnohými parťáky. Není asi překvapivé, že pejsky výzva se sýrem uchvátila - faktem ale je, že pochoutka místo na jejich hlavě často přistane v jejich tlamě.

 

sei TN.cz