Bizarní situace: Při fotbale vstřelil gól zesnulý hráč v rakvi

Ve fotbalovém utkání vstřelil gól hráč v rakvi Zdroj: Twitter @ChannelNewsAsia

Hodně bizarní situace byla vidění v Chile. Právě tam totiž mrtvý fotbalista Jaime Escandar dokázal vstřelit branku. Spoluhráči tak svému bývalému parťákovi chtěli vzdát hold.

Chilan Jaime Escandar zemřel v posledních dnech roku 2021. A jeho přátelé z týmu Aparicion de Paine se rozhodli, že ho přesto dostanou ještě na fotbalové hřiště. Právě Escandara v rakvi umístili do pokutového území a dopřáli mu vstřelení ještě jedné branky.

Jeden z jeho bývalých spoluhráčů nakopl míč tak, aby se právě od rakve odrazil do branky. Desítky lidí kolem následně nadšeně jásaly. Někteří lidé odpálili ohňostroj, jiní v dresu týmu Aparicion poklekli a rakev objali.

Video se stalo velmi rychle virální, a to především po Jižní Americe. "Dal nás dohromady," prozradil autor videa Felipe Orellana. "Zanechal v nás jednotu. Nemysleli jsme si, že bude video takto sdíleno, byl to obyčejný chlap," dodal.