výměna manželek

Jak vypadají dnes? Přestala jsem pít, tvrdí násoska Gábina! VIDEO

Středeční Výměna manželek, ve které se představili rodiny těžké alkoholičky Gábiny a nezaměstnaného závisláka na automatech Přemka, jim pořádně zamávala se životy. Podívejte se, jak se páry mají dnes.

Zatímco partnerka gamblera Přemka Miluše a manžel násosky Gábiny Jiří prožili pohodových deset dní, pro druhou dvojici byla Výměna manželek peklo. A to hlavně kvůli Gábinině zjevné závislosti na alkoholu.

 

Za náhradním manželem Přemkem dorazila už opilá a za celou Výměnu prakticky nevystřízlivěla. Malého Kubu (7) a Maxe (2), o které se měla starat, víceméně ignorovala, a když už si jich všimla, namol opilá na ně řvala a kopala jim do hraček.

 

GALERIE: Rodiny Gábiny a Miluše po Výměně

1
/
4
Zdroj: TV Nova
Rodiny Gábiny a Miluše po Výměně - 1

 

Gábina dnes tvrdí, že šla do sebe, že přestala pít ze dne na den a že nebýt pod vlivem alkoholu, chovala by se v náhradní rodině úplně jinak. "Manžel mi řekl, abych to omezila, že se ničím, přidaly se děti a já zjistila, že už mě to vlastně nebaví. Přestala jsem pít ze dne na den," tvrdí Gábina dnes. Co na sebe a pití Gábina prozradila dál, najdete v pokračování rozhovoru na Nova plus !

 

 

A jak to dopadlo s Přemkem? Manažerka Miluše se do Výměny přihlásila ze zoufalství, aby její nezaměstnaný partner pochopil, co v ní má, a našel si konečně práci. I u nich došlo po odvysílání dílu ke změnám. Přestal nemakačenko Přemek sypat peníze do automatů a udělal se sebou něco?

 

Více o tom, jak rodiny žijí dnes, sledujte ve velké reportáži v pořadu Volejte Novu v sobotu od 10:35 na Nově. Vše o Výměně manželek si přečtěte tady. Celé díly můžete sledovat na portálu NovaPlus. Všechny díly pak najdete na VOYO

 

GALERIE: Výměna manželek - Alkohol paralyzoval chod rodiny

1
/
17
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek - Alkohol paralyzoval chod rodiny - 1

 

Násoska Gábina bude jednou z hvězd nové soutěžní reality show 4 svatby! A pořádně to rozjela i tam. První díl bude TV Nova vysílat 20. 6. ve 12:55. Nezapomeňte se dívat! 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Džambulka Gábina z Výměny manželek: Manžel a děti ji prosili, aby přestala chlastat!

Gábina z Výměny manželek: Promluvila o tom, jak jí Přemek vlezl do postele

Pozor na alkohol! Rum s kolou spálíte za hodinu běhu.
Lži a mýty o alkoholu
Co dělá s tělem alkohol a jak se bránit kocovině?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám, když piješ?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
hel TN.cz