The Voice Česko Slovensko

Je vidět, na co myslí! Dvojsmysl Vojty Dyka odbourá celý sál

The Voice Česko Slovensko pokračuje už v neděli večer na televizi Nova další epizodou. Na diváky čeká opět KO kolo. Tentokrát bude muset zúžit svůj tým rocker Pepa Vojtek. Pro kouče patří tyto vyřazovací epizody k těm nejnáročnějším.

Ač bude mít hlavní slovo v této epizodě právě Pepa Vojtek, o jeden z nejvtipnějších momentů se postará zpěvák a herec Vojtěch Dyk. Po vystoupení Jany Novákové z Pernštejna pronese následující větu: "Já jsem cítil tu nervozitu a myslím, že jsem trošku byl i v tobě."

 

Tento výrok naprosto odboural všechny ostatní kouče i přítomné publikum. Od té doby už připadalo divákům dvojsmyslné každé Vojtovo slovo. "Vydala ses z toho úplně na vrchol a zazpívala jsi skvěle. Už nic nebudu říkat," zakončil za bouřlivého smíchu Dyk.

 

 

GALERIE: Vojtěch Dyk pobavil dvojsmyslem

1
/
5
Zdroj: TV Nova
Vojtěch Dyk v The Voice pobavil celý sál - 5

 

Nakonec se dokázal Vojta Dyk uklidnit a uvedl vše na pravou míru. Navíc dodal, že zpěvačka má jeho obdiv, protože dokázala skvěle vystavět písničku. Podaří se jí postoupit do dalšího kola? To se dozvíte už v neděli od 20:20 na Nově!

 

 

Nejnovější epizodu pěvecké show The Voice Česko Slovensko najdete na webu NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO. Vše o The Voice čtěte na Nova.cz!

TN.cz