hledá ho policie

Kamioňák ohrozil protijedoucí auto, do střetu chyběly centimetry! VIDEO

Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 13:37
9.9. 2019 13:29
Téma:

Někteří řidiči svým bezohledným chováním ohrožují další účastníky silničního provozu, občas jde skutečně o život. Policisté pátrají po řidiči, který během velmi nebezpečného předjíždění autobusu ohrozil protijedoucí vozidlo. V případě, že byste o incidentu ze začátku srpna cokoliv věděli, kontaktujte policii.

Celý incident se odehrál na frekventované silnici mezi Českou Třebovou a obcí Třebovice, začátkem srpna tam řidič kamionu při předjíždění hazardoval nejen se svým životem.

 

"Řidič nákladního vozidla jedoucí 2. srpna 2019 deset minu před půl šestou hodinou ranní ve směru od České Třebové byl nucen ve svém jízdním pruhu zajet na krajnici a zastavit, aby zabránil čelnímu střetu dosud neznámého řidiče nákladního vozidla s návěsem, který předjížděl linkový autobus," popsala celý incident mluvčí policie Lenka Vilímková.

 

Záběry z kamery ukazují, že kamion zřejmě začal předjíždět v místech, kde je to ještě povolené, v protisměru ale zůstal i poté, co se přerušovaná čára změnila v plnou.

 

 

I přes záběry se policistům zatím nepodařilo zjistit, kdo seděl za volantem kamionu. "Pokud byste měli k řidiči, případně k nákladnímu vozidlu jakékoliv informace, přijmeme je na lince 158," doplnila Vilímková.
 

TN.cz