Boj s leukémií

Strach o Mistra! Karlu Gottovi se přitížilo, zrušil všechny návštěvy

Karel Gott
Zdroj: Profimedia
Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 17.9. 2019 07:40
Téma:

Karel Gott, který před několika dny oznámil, že bojuje s akutní leukémií, musel zrušit návštěvy přátel u sebe doma. Podle Blesku se totiž mnohonásobnému slavíkovi přitížilo a necítí se dobře.

"Měli jsme se vidět teď o víkendu, ale bohužel mi volala Ivanka, že to nejde, protože je Karlovi špatně,“ svěřil se Blesku muzikant Pavel Větrovec, který měl Mistrovi předat dary, které dostal na hudebním festivalu, kde měl Karel Gott nedávno vystoupit.

 

Nakonec se pouhý den předem omluvil, že nemůže kvůli nemoci přijet. Proto dary pro Gotta převzal právě Větrovec, který je jeho dvorním kapelníkem.

 

"Mohl bych mu je odvézt a zmizet, ale my jsme se s Karlem domluvili, že si ťukneme, pokecáme a oslavíme svá jubilea. On osmdesát a já sedmdesát,“ popsal Větrovec deníku.

 

 

 

Prý je ale rád, že Gott konečně myslí na sebe a dal si pracovní pauzu. "To už měl udělat dávno," má jasno Větrovec. Zpěvák se měl o víkendu setkat i s dalšími přáteli, i tyto návštěvy však musel odložit.

 

Že se léčí s akutní leukémií, přiznal oblíbený zpěvák a stálice českého šoubyznysu minulý týden. "Před čtyřmi lety jsem pro agresivní nádor podstoupil velmi intenzivní léčbu, která vedla k jeho úplnému vymizení. Zhruba před rokem a půl se u mě objevila porucha krvetvorby v podobě Myelodysplastického syndromu," napsal fanouškům Karel Gott na svém facebooku.

 

Pusťte si reportáž z minulého týdne:

 

TN.cz