královská miminka

Kate čeká dvojčata, šušká se v Británii. Už má prý vybraná i jména

Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě
Zdroj: Profimedia
K princi Georgi a princezně Charlotte možná přibudou hned dvě děti (ilustrační foto)

Je to teprve měsíc, co William a Kate veřejně oznámili, že čekají třetí dítě, a už se spekuluje o tom, jestli to bude kluk, nebo holka. Podle některých dokonce Kate čeká dvojčata! A mají pro to i několik pádných důkazů.

William a Kate se připravují na dvojčata, alespoň to tvrdí zpravodajský portál Yahoo. "Will a Kate mají plné ruce práce s přípravami ne na jedno, ale na dvě královská miminka," uvedl zdroj blízký královské rodině.

 

Vévoda a vévodkyně z Cambridge prý také pořádají pohovory na další chůvu, která by vypomohla současné ošetřovatelce Marii. Plánují i renovaci domu, potřebují totiž přistavit další dětský pokoj.

 

Nejnovější zprávy mluví o tom, že Kate čeká chlapečka a holčičku. Dvojice už se prý dohodla i na jménech, děti je dostanou podle důležitých lidí v jejich životě. "Pro holčičku mají Elizabeth, po královně, pro chlapečka Henry," uvedl zdroj. Henry je skutečným jménem Williamova bratra prince Harryho.

 

 

O tom, že Kate čeká dvojčata, se šušká už delší dobu. Historie ale dvojčatům příliš nepřeje – naposledy se v královské rodině narodila v 15. století. Podle sázkařů se Kate spíše než dvojčata narodí chlapec.

Takhle počátkem září oznámili Kate a William, že čekají dalšího potomka:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UTRPENÍ těhotné Kate Middleton: Prince Williama oslovila tajemná žena!

Kate Middleton šokovala veřejnost: Chce rodit doma! Proč takový risk?

mom TN.cz