Vyhasl mladý život

Kladno v šoku. Při nehodě na okruhu zemřel fotbalista Filip (23)!

Téma:

Mrtvým, který ve čtvrtek po poledni zemřel při tragické nehodě autobusu vězeňské služby na Pražském okruhu, je teprve třiadvacetiletý Filip Suchý. Mladý fotbalista, který hrál za kladenský klub SK Kladno.

Suchý se fotbalu věnoval jen ve volném čase, zaměstnaný byl ovšem právě u vězeňské služby. Kromě Kladna hrál před několika lety i za tým Litoměřicko.

 

Tehdy podle informací TV Nova dostal nabídky z vyšších fotbalových soutěží a proto začal zvažovat, že by se kopáním do míče začal živit na plný úvazek. Nakonec se ale rozhodl, že si fotbal nechá jen jako koníčka.

 

 

Navíc před přibližně dvěma lety přišel při jiné nehodě o tátu. Suchého domovský klub na tragédii už zareagoval tak, že zrušil víkendový zápas s Rakovníkem.

 

 

Nehoda na Pražském okruhu se stala ve čtvrtek krátce po poledni. Kromě zmíněného autobusu, který převážel vězně, v ní figuroval i kamion převážející historické tanky. Vozidla po srážce navíc začala hořet.

 

Kromě Suchého, který je jedinou obětí srážky, záchranáři ošetřili dalších 14 zraněných. Policisté nehodu vyšetřují jako obecné ohrožení z nedbalosti.

 

Pusťte si čtvrteční reportáž:

 

pez, Ondřej Špalek TN.cz