soudní spor

Detektiv: Maddie nikdo neunesl. Zabili ji rodiče a teď je zničím!

Maddie McCann
Zdroj: facebook.com
Téma:

Detektiv Goncalo Amaral (57), který pátral po ztracené Maddie McCannové, se chystá z rodičů vyždímat poslední penny kvůli poškození jeho reputace. Amaral tvrdil, že Maddie umřela v jejich apartmánu v hotelu a rodiče vše ututlali. Původní žalobu proti němu rodina vyhrála, rozsudek byl ale zrušen, což dává Amaralovi prostor k protižalobě, uvádí Dailymail.

Goncalo Amaral napsal knihu, podle které Maddie nikdo neunesl, ale zemřela o dovolené v jejich apartmánu v hotelovém komplexu v Praia da Luz a Kate a Gerry se celou věc snažili ututlat, uvádí portál Dailymail.

 

Zdrcení rodiče tuto teorii napadli u soudu a vyhráli, rozsudek byl ale později dalším soudem zrušen. Díky tomu teď bývalý policista dostal prostor k podaní protižaloby za škody, které mu kvůli žalobě vznikly.

 

Utajený zdroj pro Sun uvedl, že chce Aamral z rodičů vyždímat poslední penny. Detektiv se podle něj vůbec nestydí něco takového udělat, protože si myslí, že rodiče potřebují peníze, aby živili pátrání po Maddie a nemuseli vyjít ven s tím, co se ve skutečnosti podle něj stalo.

 

 

Maddie se ztratila v květnu 2007 v portugalském letovisku, byly jí tehdy tři roky. Rodiče ji spolu se sourozenci uložili ke spánku v pronajatém apartmánu a odešli na večeři do blízké restaurace. Dceru ale při jedné z kontrol v posteli už nenašli. Od té doby je nezvěstná a policisté nemají ani žádnou stopu.

Podívejte se na reportáž, jak probíhalo pátrání po pravděpodobném únosci Maddie


 

klma TN.cz