JAK NA NUDU

Královská rodina slavila, znuděné princátko bavilo tisíce lidí! VIDEO

Že formální královské oslavy mohou být pro děti velice nudné a nezáživné, dokazuje video z norské oslavy 80. narozenin krále Haralda V. a jeho manželky Sonji. Na honosné události, při které královská rodina postávala na balkonu, si děti začaly povídat. A nezůstalo jen u toho.

Není to tak dlouho, co se stal terčem kritiky syn amerického prezidenta Donalda Trumpa, který při jeho projevu zuby nehty bojoval s únavou. Několikrát zívnul a kamery jeho "prohřešek" zaznamenaly. Celý svět tehdy řešil chlapcovo chování.

 

Nyní se dostal do pozornosti médií ale další záznam, které pro změnu zachycuje děti královské rodiny v Norsku. Zatímco celá rodina se při příležitosti 80. narozenin královského páru shromáždila na balkoně, děti hledaly zábavu. Nejprve si povídaly, pak různými posunky získávaly pozornost ostatních.

 

Přesto chování královských ratolestí přijde lidem spíše zábavné a roztomilé, než nějak pohoršující. "Které dítě vydrží stát bez pohnutí?" ptají se pobavení lidé.

 

 

Na norské oslavě nechyběli kromě krále Haralda V. a královny Sonji ani princezna Mette-Marit, korunní princ Haakon Magnus nebo princezna Marta Louisa.

 

Tisíce diváků pobavily i děti Roberta Kellyho, které v přímém přenosu na BBC nečekaně vtrhly do jeho pracovny. Na celý záznam se můžete podívat zde.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Být tak princeznou... Mají skutečně pohádkový život?

Unikátní fotografie po 100 letech! Tři generace královské rodiny!

KRIZE V KRÁLOVSKÉ RODINĚ: Má William milenku? Takhle Kate veřejně ponížil

lud TN.cz