Chybovaly soudy?

Kramný na svobodu? Objevily se nové důkazy o jeho nevině!

Téma:

Obhájkyně Jana Rejžková má podle portálu Deník.cz nové důkazy, které by mohly Petra Kramného dostat z vězení. Na Mírově si odpykává 28 let za vraždu manželky a dcery v Egyptě.

Petr Kramný je sice už několik měsíců pravomocně odsouzený za dvojnásobnou vraždu, jeho advokátka Jana Rejžková ale boj nevzdává. Naopak má údajně v rukávu další trumfy, které by ho mohly dostat ven.

 

Podle Rejžkové by mělo jít o zcela nové, dosud nepublikované důkazy. "Zdůrazňuji slovo nové," tvrdí advokátka, která ale víc říct zatím nechce. Důkazy předloží až při dovolání u Nejvyššího soudu.

 

"Jediné, co můžu prozradit, je, že z konzultací znalců z oboru soudního lékařství mám poznatek, že závěry expertů, které mého klienta usvědčovaly v očích obecných soudů, takový závěr nikdy nevyslovily a v tomto směru si opatřuji další důkazy," cituje Moravskoslezský deník Rejžkovou.

 

Ta při projednávání případu Kramného u Krajského soudu v Ostravě často hlasitě dávala najevo, že je soudkyně Renáta Gilová proti Kramnému zaujatá. Teď se ale nechala slyšet, že ne všichni soudci jsou stejní a věří, že Nejvyšší soud vnese do případu dvojnásobné vraždy nové světlo.

 

 

Kramný prý mezitím dostává mnoho podpůrných dopisů od členek svého fanklubu.

 

Nejvyšší soud by mohl dovolání začít projednávat po novém roce.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Brutální manžel zavraždil svou ženu! 84krát ji bodl a poté jí nasadil prasečí masku

SOUHLASÍTE S NÍ? Matka objala brutálního vraha svého syna. Odpouštím ti! řekla mu.

Související témata:
TN.cz