Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 9. 2018
premiérový díl

Kristýna ve Výměně neudrží slzy: Má vydržet 10 dní v bytě hrůzy!

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak zvládne mladá maminka Kristýna rodinu se čtyřmi dětmi a tatínkem holdujícím alkoholu a jestli se dokáže Věra přizpůsobit životnímu stylu mladé rodiny.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Příbrami, kterou tvoří Kristýna (25), Ondřej (24) a jejich dcera Kristýna (2,5). Na druhé straně se seznámíme s Věrou (38), Alešem (44), Aničkou (9), Lukášem (7), Luckou (5) a Evou (2), kteří žijí v Milovicích.

 

Rodina z Příbrami se do Výměny manželek přihlásila z jednoho prostého důvodu a tím je touha po změně. Hlavně Kristýna si přeje, aby byl její přítel více akční. Druhá rodina šla do Výměny ze závažnějšího důvodu. Trápí je totiž finanční problémy a Věra chce, aby si jí manžel více vážil.

 

123

GALERIE: Výměna manželek: Jsem zděšená, tohle musím rozdýchat!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Jsem zděšená, tohle musím rozdýchat! - 23

Hodnocení:

 

Maminka malé Kristýnky začne své účasti v projektu litovat hned první den Výměny. Je naprosto zděšená z nepořádku, který v Milovicích vládne. Všude jsou špinavé stěny, ošoupané dveře, v bytě chybí ložnice a všechny potraviny skladují za oknem, protože se jim rozbila lednice.

 

 

Po prozkoumání bytu Kristýna neudrží slzy a nedovede si představit, že zvládne deset dní v této domácnosti. Vydrží až do konce, nebo natáčení ukončí?

 

Na to se podívejte v premiérovém díle Výměny manželek ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jste uklízecí maniak?
6 rad, jak udělat z běžného chlapa DOKONALÝ IDEÁL

mom TN.cz
Reklama