přežila vlastní smrt

Masku dolů! Dana (28) nemá tvář, svůj obličej ukáže poprvé. VIDEO

Podpálená Dana chce ukázat tvář
Zdroj: facebook.com
Téma:

Danu polila hořlavinou a zapálila žárlivá Natálie. Mladá žena utrpěla strašlivé popáleniny a šílený útok málem nepřežila. Na obličeji musí nosit speciální ochrannou masku, nyní se chce poprvé ukázat bez ní.

Bývala to krásná blondýnka z australského Perthu, žárlivá žena ji nadosmrti zohavila. Na Danu Vulinovou chrstla hořlavinu a zapálila ji Natalie Dmitrovska před dvěma a půl lety kvůli tomu, že si předtím chvilku povídala s jejím manželem.

 

Natalie dostala 17 let a Dana od hrůzného útoku podstoupila na 30 plastických a rekonstruktivních operací. Utrpěla při něm popáleniny třetího stupně na dvou třetinách těla.

 

"Ani v nejdivočejších snech jsem si nedovedla představit, že bych se ještě někdy mohla podívat do zrcadla a uvidět v něm své staré já," řekla televizi Chanel Seven v jejímž pořadu chce poprvé po útoku ukázat svou tvář.

 

 

Dana na silvestra prohodila pár slov s manželem šílené Natalie, ta se o pár týdnu později objevila u ní doma a udělal z ní lidskou pochodeň. Když se Dana probrala z komatu, trpěla hroznými bolestmi a mezi operacemi musela nosit speciální oblek a masku.

 

 

"Byla jsem bez tváře, cítíte se potom jako nikdo. Respektuju tu masku, protože mě chrání, ale zároveň ji nenávidím. Když se podívám do zrcadla, vidím někoho koho znám a zároveň neznám. Dává to smysl?" uvedla pro Chanel Seven. Odhalit se pro něj chce v neděli.

 


 

ČTĚTE TAKÉ:

Dívky popálené kyselinou nafotily unikátní projekt, podívejte se
Vysmívali se jí kvůli hrbu, dnes je z ní krásná modelka!
Toto je údajně NEJOŠKLIVĚJŠÍ ŽENA SVĚTA! Netrápí se, inspiruje
Neuvěřitelné! Z těchhle looserů vyrostli sexy fešáci

Modelka znetvořená kyselinou Katie Piper se odhalila

Související témata:
hel TN.cz