galerie řekli si ano

Svatba v exotickém ráji! Moderátor Petr Suchoň se oženil

Svatba Petra Suchoně a Kláry Koukalové - 1
Zdroj: TV Nova
Svatba Petra Suchoně a tenistky Kláry Koukalové
Téma:

Moderátor Televizních novin Petr Suchoň se pochlubil skvělou zprávou. Začátkem února se oženil se svou partnerkou Klárou Koukalovou.

Ačkoli si své ano sympatický pár řekl už 2. února, s pravdou ven šel až nyní. Pokud jste ale čekali tradiční českou veselku, pak nejspíš budete překvapeni. Svatba se konala na exotickém Mauriciu!

 

GALERIE: Petr Suchoň a Klára Koukalová

1
/
14
Zdroj: TV Nova
Svatba Petra Suchoně a Kláry Koukalové - 2

 

"Obřad se konal pod horou Le Morne Brabant," vzpomínal na šťastný den Suchoň. A místo je to skutečně majestátní, ne nadarmo je hora považována za symbol celého ostrova.

 

 

Za svědky šly Petrovi a Kláře jejich mámy. "Byl to nejkrásnější den v životě. Slunce, pláž, obrovská romantika,“ popsal moderátor. O sňatku prý věděla jen rodina a nejbližší přátelé.

 

Moderátor Petr Suchoň (33) na Nově začínal jako sporťák, v současné době tvoří moderátorskou dvojici Televizních novin s Renátou Czadernovou.

 

Klára Koukalová (35) je bývalá tenistka, která ve své kariéře nejlépe dosáhla na 20. místo na žebříčku WTA. Kariéru ukončila v září 2016. Narozdíl od Petra Suchoně byla v minulosti už jednou vdaná, od roku 2006 do roku 2014 byl jejím manželem fotbalista Jak Zakopal.

 

Dvojice je spolu něco málo přes dva roky, v červenci loňského roku pak Petr s Klárou oznámili zasnoubení. O ruku moderátor bývalou tenistku požádal v Bratislavě. 

 

Suchoň si s Koukalovou vyzkoušel i společné moderování Sportovních novin, podívejte se na něj: 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejextravagantnější svatby světa: Jen květiny stály milion dolarů! GALERIE, ze které přechází zrak
Zaujmout, ale neurazit: Jak se obléknout na svatbu?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

mom TN.cz