Týrání psa

Muž z Prahy brutálně mlátil štěně, házel s ním i o zem! Řeší to policie

Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
21.12. 2020 12:17
Téma:

Policisté v noci na neděli zasahovali v pražských Kbelích. Přivolali je vyděšení sousedé kvůli muži, který brutálně mlátil malého pejska. Se štěnětem házel o zem a zasadil mu několik kopanců, potom skončil na služebně. Vše zachytila kamera.

Pejsek podle všeho běsnění svého majitele přežil, není ale zatím jasné, zda vyvázne úplně bez následků. Jak je patrné ze záběrů, které pořídil a TN.cz poskytl svědek, muž do štěněte kopal a házel s ním o zem. Údajně ho měl předtím i škrtit.

 

"V neděli krátce po půlnoci vyjížděli policisté do pražských Kbel, kde podle výpovědi svědků zjistili, že zde došlo k útoku na psa. Konkrétně měl podezřelý do psa několikrát kopnout a následně s ním surově praštit," řekla TN.cz policejní mluvčí Violeta Siřišťová s tím, že se případem zabývá i Státní veterinární správa (SVSČR).

 

"Celý incident natočil svědek. Podezřelý byl převezen na policejní služebnu k podání vysvětlení. Případem se v současné chvíli policisté intenzivně zabývají," dodala Siřišťová. O dalším postupu rozhodne posudek veterinární správy, co přesně podezřelý psovi způsobil.

 

 

Záběry jeho počínání se rychle šíří po sociálníchí sítích. Rozčílení lidé mu vyhrožují často i fyzickým napadením. V komentářích se dokonce objevovalo i telefonní číslo podezřelého muže, dovolat se na něj ale nedalo.

 

TN.cz