Jsem vedoucí delegace, vmetl Babišovi Pavel. Sám si rozhodne, kam půjde
Prezident Petr Pavel se ostře vymezil vůči tvrzením vlády o jeho roli na červencovém summitu NATO v Ankaře. Zdůraznil, že jako hlava státu je automaticky jejím vedoucím. Zároveň dal jasně najevo, že o své účasti na jednotlivých částech summitu nebude rozhodovat vláda, ale on sám.