Poprask na Slovensku

Na skříni se objevil Ježíš i Satan. Zjevení prozkoumá farář

Téma:

Rodina Horváthových z malé obce na východě Slovenska věří, že se stala svědkem zjevení. Na skříni se prý objevila tvář Ježíše Krista. A také knížete pekel. Vše chce osobně prověřit místní farář.

Rodina z Moldavy nad Bodvou proto požádala o pomoc místního faráře. Horvátovi totiž prý věří na zázraky, ale moc se jim nelíbí, když je mají přímo u sebe doma. Zjevení údajně souvisí s nemocí matky rodiny, píše portál tvnoviny.sk.

 

Mikuláš Horváth s rodinou sice žije ve skromných podmínkách, televizní štáb ovšem okamžitě pozval dovnitř, aby mohl jeho členům ukázat, co se jim to doma vlastně objevilo.

 

Chce to dávku fantazie a silná víra jistě také neuškodí, ale na skříni se skutečně dají rozpoznat obrysy tváře. Horváthovi každopádně berou zjevení velmi vážně - hlava rodiny pije třikrát denně svěcenou vodu a očekává, že obrazy ze skříně zase zmizí.

 

 

Zázrak na skříni chce prozkoumat i místní farář, který ovšem k celé věci zatím přistupuje s dávkou nedůvěry. Nicméně již během pondělí by se měl na místo vypravit osobně.

pez TN.cz