Šelma versus člověk

Na ženu v Kanadě vyběhla puma, ta ji zahnala opravdu originálně!

Puma americká
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 3. 8. 2019
Téma:

Že hudba legendární kapely Metallica není zrovna tichá a ke spánku ukolébávající, asi nikoho nepřekvapí. Ale jak ukazuje čerstvý případ z Kanady, dají se hity téhle formace použít i jako obrana před divokými šelmami.

Své o tom ví Dee Gallantová, která se minulý týden v oblasti South Duncan poblíž Vancouveru vydala na procházku se svým psem Murphym.

 

Procházka zdejšími lesy se změnila podle CNN v drama poté, co se Gallantová otočila a zjistila, že ona a Murphy mají společnost - za nimi se totiž plížila puma.

 

Žena byla nejprve nadšená, protože tuhle šelmu nikdy takhle zblízka neviděla. Radost se ovšem změnila v hrůzu poté, co si Kanaďanka uvědomila, že se puma přibližuje.

 

Zařvala a šelma se zastavila. Ale nedala se na ústup. Tak Gallantová začala mávat rukama a dál pokřikovala, puma nicméně ne a ne ustoupit.

 

 

Zoufalá žena poté sáhla po telefonu a rychle hledala tu nejhlasitější skladbu - její volba nakonec padla na píseň Don't Tread On Me od Metalliky.

 

A to zabralo - stačilo pár tónů a do té chvíle nebojácná šelma se lekla a rychle zmizela. Gallantová zbytek procházky absolvovala se skladbou puštěnou ve smyčce.

Související témata:
TN.cz