80. výročí

Narozeniny Karla Gotta jsou za rohem, fanouškům poslal vzkaz

Téma:

Karel Gott v neděli oslaví osmdesáté narozeniny, zpěvák si ale nadělil dárek předem a už se probírá ohromným množstvím gratulací od fanoušků, ze kterých je podle jeho slov dojatý. Svým fanouškům proto poslal vzkaz plný díků.

Narozeniny českého zpěváka Karla Gotta jsou za rohem, gratulace přichází nejen od rodiny a přátel, přání k narozeninám přišla také od fanoušků, kterými se už zlatý slavík začal probírat.

 

O tom, že si svých fanoušků Karel Gott cení, není pochyb, svým příznivcům poslal milý vzkaz společně s fotografií některých přání.

 

"Moji milí příznivci, probírám se množstvím vašich gratulací, které jste mi poslali a stále posíláte k narozeninám a musím říct, že jsem z vašich přání velmi dojatý. Jsem vděčný za vaši mnohaletou přízeň, která mě činí šťastným. Děkuji za všechno, mám vás rád. Váš Karel," napsal Gott na sociálních sítích.

 

 

Karel Gott se narodil 14. července 1939 v Plzni, narozeniny tak letos připadají na neděli, český zpěvák už ale slavil v červnu v pražském Divadle Na Jezerce.

 


 

klma TN.cz