Domácí

Karel Gott oslavil 80. narozeniny, přišla celá řada významných hostů

Karel Gott oslavil 80. narozeniny, přišla celá řada významných hostů
Zdroj: Profimedia

Milovaný zpěvák Karel Gott oslavil s předstihem své osmdesáté narozeniny. Oslava se konala v pražském Divadle Na Jezerce, kam mu přišla popřát celá řada významných hostů.

I když se český zpěvák Karel Gott narodil 14. července, narozeniny slavil už tento pátek. Velkolepá oslava se konala v pražském Divadle Na Jezerce.

Přípravy na oslavu probíhaly už od samého rána. I když se některé hvězdy na poslední chvíli podle portálu Extra omluvily, o známá jména nebyla nouze.

Oslavit osmdesátku s Karlem Gottem přišli například Vladimír Kerndl, Ilona Csáková, Lucie Bílá, Monika Absolonová, Eva Pilarová či Mikolas Josef, Richard Krajčo, Jaromír Jágr a celá řada dalších významných osobností a přátel.

Související obsah

Na oslavě nechyběla celá řada překvapení, dort i slavnostní přípitek.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Píše se na Deník.cz