exkluzivní video výměna manželek

Násoska Gábina promluvila: Jak to bylo se sexem s Přemkem?

Gábina nalitá od rána do večera, nezaměstnaný Přemek zaparkovaný u hracího automatu, okradení náhradní ženy a sexuální obtěžování. Premiérová Výměna manželek opravdu stála za to! Gábina nyní promluvila o noci, kdy se ocitla s Přemkem v posteli.

Tato Výměna manželek byla šokující od začátku. Gábina, která se provdala za o dvacet let staršího majitele vinotéky Jirku a má mimořádně kladný vztah k alkoholu, dorazila do rodiny Přemka opilá a v lihu zůstala naložená celých deset dní.
 

CELÝ DÍL Výměny manželek sledujte ZDE
 

A jeden večer, poté, co se náležitě i s Přemkem posilnili alkoholem, se její náhradní manžel dožadoval sexu. "Vlezl mi do postele a osahával mě. Řekla jsem mu, ať vypadne, ale on říkal, že když mám tak hezkou p*delku. Já se ho už bála. Okradl mě a potom mě chtěl udusit tím vzduchem. Radši jsem byla fakt pryč," vzpomíná Gábina.

 

 

Přemek jí podle ní ukradl peníze a pak se tím chlubil v hospodě. To potvrdila i obsluha a Přemek se nakonec přiznal s tím, že se "potřeboval odreagovat". A co řekl na nařčení ze sexuálního obtěžování? "To se omlouvám jako, to bylo prostě... Ale to s tou hezkou prdelkou jsem určitě neříkal. Jako neříkám, že nemáš ale..."

 

GALERIE: Výměna manželek - Alkohol paralyzoval chod rodiny

1
/
17
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek - Alkohol paralyzoval chod rodiny - 1

 

A co že má být "dušení vzduchem"? Gábina Přemka obvinila, že ji chtěl v noci zabít.  Toho měl chtít docílit tím, že jí v pokoji zhasnul světlo, kvůli čemuž se prý ona mohla udusit. Gábina prý trpí klaustrofobií, a proto má strach z uzavřených prostorů a tmy.

 

Násoska Gábina bude jednou z hvězd nové soutěžní reality show 4 svatby! A pořádně to rozjela i tam. První díl bude TV Nova vysílat 20. 6. ve 12:55. Nezapomeňte se dívat!

 

Vše o Výměně manželek si přečtěte tady. Celé díly můžete sledovat na portálu NovaPlus. Všechny díly pak najdete na VOYO. Více o tom, jak rodiny žijí dnes, sledujte v sobotu ve Volejte Novu v 10.40 na Nově.


Čtěte také:

TO JE ZMĚNA! Takhle vypadají účastnice Výměny manželek dnes!

PŘIZNÁNÍ GABRIELY Z OPILÉ VÝMĚNY: Bylo to strašný! Dnes je vše jinak
VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůzná dovolená: Znásilnil mě švagr!
VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůzné znásilnění nezůstalo bez následků!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Sex klidně i násilím?!?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Když se to stane pod vlivem, tak to (ne)platí!
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
hel TN.cz