Michael Jordan

Nejlepší basketbalista všech dob prodává obří vilu! Kolik stojí?

Michael Jordan prodává dům
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Téma:

Fenomenální basketbalista a příležitostný herec Michael Jordan se chce odstřihnout od minulosti a prodává svou obří honosnou vilu za pořádný balík. Podívejte se spolu s námi, jak vypadá sportovní luxus!

Část let osmdesátých a celá devadesátá léta byl Michael Jordan obrovským fenoménem. Ze začátku diváky hypnotizoval především neuvěřitelnými smeči, později ukázal, že umí střílet do koše zblízka i zdálky a s týmem Chicago Bulls vyhrál v 90. letech neuvěřitelných šest titulů v prestižní NBA.


A nyní se hodlá stěhovat. Míčový kouzelník totiž prodává svou chicagskou vilu za 14 855 000 dolarů (více než 350 milionů korun). Částka, kterou musí případný zájemce složit, není střelená od boku - součet jednotlivých čísel totiž dohromady dává cifru 23, kterou Jordan nosil celou kariéru na dresu.


GALERIE: Michael Jordan prodává dům

1
/
7
Zdroj: oficiální zdroj
Michael Jordan prodává dům - 1


Dům je opravdu obří, podle portálu Huffington Post má plochu přes 5000 metrů čtverečních, tedy více než půl hektaru. V domě je devět ložnic, 15 koupelen, bazén, basketbalové hřiště, posilovna a dokonce místnost vyhrazená na kouření doutníku. Na pozemcích kolem vily pak nechybí například golfové hřiště.


Že jste na správné adrese, poznáte snadno - na masivní kovové bráně je totiž opět číslo 23. Sám Jordan už ve vile postavené na zakázku nežije, prodat se ji snaží už od roku 2012.


Tehdy byla cenovka ve výši 29 milionů dolarů, současná cena tak je přibližně poloviční oproti té původní.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Rapper P. Diddy prodává své luxusní sídlo. Částka vás položí

Dara Rolins o novém domě: Kvůli bydlení v krabicích chodí všude pozdě

Související témata:
pez TN.cz