Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

podivná koupě

Nejlepší dům v Praze vám sežene makléř Mynář: Dejte mu zakázku!

Mynář s partnerkou
Zdroj: ISIFA/MAFRA/Michal Růžička

Nejlepším realitním makléřem v Česku je hradní kancléř Vratislav Mynář (47). Dokáže sehnat nemovitosti za hubičku. Je prostě nejlepší. Takže pokud máte zájem o dobré bydlení, ozvěte se mu!

"Někdo je šikovnější, někdo míň," to je heslo, kterým se řídí hradní kancléř Mynář. Alespoň to uvedl v rozhovoru pro Blesk. Snažil se tak vysvětlit nákup strašnické vily. Dvoupatrovou stavbu koupil za 5,5 milionu korun od advokáta pražského lobbisty Janouška pana Víta Širokého - více ZDE.
 

Mynář o vile tvrdí, že dům bude potřebovat nákladnou rekonstrukci a že cena je odpovídající. Oslovení odborníci se jeho vysvětlení jen usmívají. Podle nich má cenu 5,5 milionu korun jen podzemek pod domem...

 

Podívejte se na reportáž o kancléři Mynářovi a jeho realitách:

 


 

Vratislav Mynář ale není žádný troškař. Je to borec. Své dovednosti realitního makléře prokázal také v Praze na Jánském vršku. Tam koupil nádherný dům za 12 milionů korun. Podle Blesku je ale tržní cena této budovy 70 milionů korun. Fotky najdete ZDE!
 

Jak se to Mynářovi daří? Prostě jak už to řekl, někdo je šikovnější více, jiný méně...
 

Takže je tu velká výzva pro všechny, kteří chtějí v Praze pěkné a levné bydlení. Sežene vám ho Vratislav Mynář a jeho kamarádi. Nebo kamarádi pana Janouška. Nebo kamarádi kamarádů. Ale je vidět, že to jde, že pěkné bydlení za hubičku se dá pořídit i 100 metrů od Pražského Hradu. Stačí mít jen dobré známé a nebo si najmout přímo realitního mága Mynáře.

 

tn.cz