Děsivé detaily

Nekonečný ležel doma mrtvý tři dny. Záchvaty prý neléčil

Dan Nekonečný na firemním večírku
Zdroj: TN.cz
Téma:

I když tělo zpěváka Dana Nekonečného našel majitel domu, který si showman pronajímal, v úterý, Nekonečný byl nejspíš mrtvý dlouho předtím. Možná až tři dny!

Uvedla to Nekonečného expartnerka Zuzana Kardová, která se se zpěvákem rozešla před pěti lety a odstěhovala se asi kilometr daleko.

 

"Dávám si to za vinu, byla jsem kousek od něj a nepomohla mu. Nevím, co se stalo, ale je mi tak strašně líto, kdyby zavolal, napsal. Našel ho majitel domu a prý tam ležel skoro tři dny, to je tak strašné," řekla Kardová Blesku.

 

Dodala, že Nekonečný také trpěl epileptickými záchvaty. Léky, které dostal od lékařů, ovšem údajně ignoroval a "jel si svou". Podle Kardové je také možné, že v jeho smrti sehrál roli alkohol.

 

 

Policie ovšem odmítá jakékoli informace komentovat. "S ohledem na rodinu nebudeme okolnosti nijak upřesňovat," řekla TN.cz ve středu policejní mluvčí Andrea Zoulová.

 

Dan Nekonečný se do povědomí Čechů zapsal především svojí extravagancí a bonvivánstvím. Liboval si ve flitrech, třpytkách a žluté barvě, jeho vystoupení byla vždy bombastická a nabitá energií.

 

 

Co za smrtí dvaapadesátiletého zpěváka stálo, by měla určit nařízená soudní pitva. Policisté už nicméně podle informací TV Nova vyloučili cizí zavinění i sebevraždu.

 

Pusťte si reportáž o zpěvákově smrti:

 

pez TN.cz