Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

to je síla

Norové v televizi učili malé děti, jak mají masturbovat

Moderátorka Line Jansrud
Zdroj: YouTube.com

Norsko a tamější kultura se opět probírají ve světových médiích. Moderátorka Line Jansrudová totiž v televizi malé děti učila, jak mají souložit a masturbovat.

Moderátorka televize NRK vzala umělý penis, olejem promazala umělou vaginu a začala dětem ukazovat, jak se souloží a jak se masturbuje.
 

"Začíná se pomalu, ale potom se může zrychlit. Aby to bylo fakt super, vagina musí být mokrá," vyprávěla do kamery Line Jansrudová. 
 

Pořád Puberta běží na veřejnoprávním kanále NRK, který si dokonce Norové povinně platí. Poplatek za toto vysílání vyjde každého občana Norska na téměř 9 tisíc korun, píše deník Aha! Pořad je určen pro děti od 8 do 12 let.
 

Samotná moderátorka tvrdí, že jí na strkání umělého penisu do vagíny nepřišlo nic divného. "Podvedli bychom naše publikum, kdybychom téma jako je sex a masturbace vynechali," uvedla Jansrudová.
 


 

Rodiče malých Norů proti pořadu nic nenamítají. Snaží se neprotestovat a zbytečně na sebe neupozorňovat. V zemi totiž působí mocná sociální organizace Barnevernet, která posuzuje, co je normální a co se norským zvyklostem vymyká. Mastrubace v televizi je zřejmě v pohodě - více ZDE

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Bizarní japonská televizní soutěž. Jak muži zpívají při orgasmu?

Také vy můžete být závislí na masturbaci! Jak se dá tomuto pornoprokletí vyhnout?

Masturbace léčí! S ším vším umí pomoci?

Když dítě začne masturbovat! Zakazovat, trestat, nebo nechat být?

TN.cz