výměna manželek

Opilá Gábina: Vdávala se v show Čtyři svatby a svlékala se! VIDEO

Násoska Gábina z Výměny manželek se stejně jako špindíra Věra neobjevila na televizní obrazovce poprvé. Zatímco Věra zkoušela štěstí v Superstar, Gábina si svého současného manžela Jiřího vzala v reality show televize Nova Čtyři svatby.

Čtyři nevěsty s odlišným vkusem, vzhledem, představami a rozpočtem, čtyři různé svatby, ale jen jedna výhra, kterou byla svatební cesta snů. Po té toužila i Gábina Tauberestová, která se do této reality show Novy přihlásila před dvěma lety a před televizními kamerami tehdy řekla "ano" svému Jiřímu.

 

Už tehdy tato milovnice alkoholu zjevně pila 1. ligu a vůbec to byla veselá kopa. Svatební šaty si pořídila za 350 korun a místo dortu byl rybízový koláč. Na její svatební obřad se můžete podívat zde.

 

GALERIE: 4 svatby - Gábina

1
/
5
Zdroj: TV Nova
4 svatby - Gábina - 1

 

A během show Čtyři svatby stejně jako během Výměny manželek byla každou chvíli namol. V podroušeném stavu se pak neváhala před ostatními svlékat a ukazovat prsa. "Byla dost pod vlivem alkoholu a všechno vnímala tak napůl," komentovala to jedna z ostatních nevěst. Show násoska Gábina překvapivě nevyhrála stejně jako se špindíra Věra ztrapnila v Superstar.

 

První díl nové soutěžní reality show 4 svatby bude TV Nova vysílat 20. 6. ve 12:55. Nezapomeňte se dívat!

 

Vše o Výměně manželek si přečtěte tady. Celé díly můžete sledovat na portálu NovaPlus. Všechny díly pak najdete na VOYO. Více o tom, jak rodiny žijí dnes, sledujte v sobotu ve Volejte Novu v 10.40 na Nově.


ČTĚTE TAKÉ:

Gábina z Výměny manželek: Přemek mě praštil!

Gábina z Výměny manželek o Přemkovi: Hrál automaty s mámou a zamknul mě v bytě!

Opilá trapka nebo vždy za dámu? Jak zvládnout alkohol a netrhnout si na večírku ostudu
TEST: Nejsi závislá na alkoholu?
VAŠE PŘÍBĚHY Jarní láska: Svatba v máji? Nejhloupější nápad mého života!
VÁŠ PŘÍBĚH: Zrušená svatba! Umíte si to představit?!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
hel TN.cz