Smutný konec pátrání

Maminku Zuzanu (†37) našli mrtvou 11 kilometrů od jejího domova

Téma:

Policisté našli tělo 37leté Zuzany z Prahy 3 v Šáreckém údolí poblíž oblíbené vodní nádrže Džbán. Zatím není jasné, jaká stopa policii na místo dovedla ani co se mamince dvou malých dětí stalo. Rodina Zuzanu hledala už od neděle.

Pátrání skončilo ve středu okolo půl druhé odpoledne. Zuzanino tělo našli policisté kousek od vodní nádrže Džbán. Neupřesnili ale, co se ženě přesně stalo. Na akci byli nasazení policisté speciální pořádkové jednotky, kriminalisté, policejní vrtulník a kynologové.

 

 

"Pátrání po pohřešované má smutný konec. Po sedmatřicetileté ženě pátrali kriminalisté třetího policejního obvodu a policisté speciální pořádkové jednotky v Šáreckém údolí. Tam ji také přibližně v půl druhé odpoledne našli bez známek života," řekl redakci TN.cz policejní mluvčí Jan Rybanský.

 


 

Případ si už převzali kriminalisté, kteří zjišťují, za jakých okolností maminka dvou malých dětí zemřela. "Čekáme na vyjádření lékaře. S ohledem na rodinu pravděpodobně sdělíme další podrobnosti k případu ve čtvrtek," dodal Rybanský.

 

Policie zatím neupřesnila, jaká stopa ji do Šáreckého údolí navedla. Od místa jejího bydliště, které se nachází kousek od zastávky Lipanská na Praze 3, je totiž místo nálezu těla vzdálené více než 11 kilometrů.

 

GALERIE: Pátrání po pohřešované Zuzaně v Šáreckém údolí

1
/
7
Zdroj: TN.cz/ Gustav Weiss
Policie pátrá po 37leté Zuzaně v Šáreckém údolí - 5

 

Po Zuzaně její rodina pátrala od neděle 14. dubna, kdy z místa svého bydliště na Praze 3 odešla na lekci jógy v centru Prahy. Domů se však už nevrátila. Oficiální policejní pátrání začalo o den později. Ztížené bylo tím, že si Zuzana doma zapomněla mobil, doklady jí navíc ukradli pár dní před zmizením.

nor TN.cz