Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Všechno je jinak

Populární aplikace oznámila svůj konec. Ale začala znovu fungovat

Mobilní telefon
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto

O nejpovedenější aprílový žert se zřejmě postaral populární online bazar Letgo. Ten totiž v březnu oznámil, že od 1. dubna již nebude jejich webová stránka a mobilní aplikace v Česku fungovat. Teď se ale zdá, že je vše jinak.

V průběhu března oznámila populární služba Letgo, že od dubna v Česku končí. Překvapila tak mnoho lidí, kteří si oblíbili nákup a prodej věcí z druhé ruky přes internet. Uživatelé najednou nemohli přidávat nové inzeráty a následně měl web i aplikace zmizet úplně.

 

"Je nám líto, ale Letgo nepřijímá nové inzeráty a po uplynutí tohoto měsíce nebude Letgo ve vaší zemi k dispozici," napsala firma v březnu na webové stránky. Teď to však vypadá, že je vše jinak.

 

 

V pondělí 1. dubna totiž oznámení o ukončení zmizelo. Navíc lze znovu přidávat také inzeráty a celá služba se tváří, jako by se nic nestalo. Stejně jako v březnu, ani teď firma nic nekomentovala.

 

Na své facebookové stránky pouze umístila příspěvek, ve kterém napsala, že nahrávání inzerátů je opět v provozu. Uživatelé se tedy ptají, co se vlastně děje. Někteří to považují za hodně povedený aprílový žert, jiní jsou naopak naštvaní.

 

 

"Moment... takže Letgo nekončí? Pokud to bylo celé fór, tak končím naopak já," vzkázal firmě rozčílený Martin. "Je 1. dubna a tohle je hodně nešťastné datum na podobné věci, takže fofrem nějaké oficiální prohlášení a omluvit se lidem, kteří své inzeráty už smazali," napsal už včera na facebooku Štěpán.

 

 

Službu v České republice využívá více než dva miliony lidí. Drtivá většina jich využívala především mobilní aplikaci. Pomocí té šlo totiž jednoduše prodat nebo koupit jakékoli použité zboží.

 

Podívejte se na reportáž Televizních novin:

pan TN.cz