Všechno nejlepší

Princ Louis slaví druhé narozeniny. Vévodkyně nafotila roztomilé fotky

Petra Matýsková
Petra Matýsková, Michaela Trochová
23.4. 2020 13:08
Téma:

Princ Louis, nejmladší potomek prince Williama a vévodkyně Kate, dnes slaví druhé narozeniny. Kvůli epidemii koronaviru je spolu s rodiči oslaví v rodinném sídle v Norfolku. Vévodkyně Kate při té příležitosti zveřejnila několik fotografií ze soukromého rodinného alba, které osobně nafotila.

Zdá se, jako by to bylo včera, kdy princ William a vévodkyně Kate hrdě ukazovali světu své třetí dítě - Louise Arthura Charlese. Dnes jsou malému princátku s roztomilým kukučem dva roky a na narozeninových fotkách je vidět, že roste jako z vody.


„Jsme velmi potěšeni tím, že se s vámi dnes, při příležitosti druhých narozenin prince Louise, můžeme podělit o fotografie, které v dubnu pořídila vévodkyně,“ objevilo se v den narozenin malého prince na twitteru rodiny.

 

 

Na fotkách má nejmladší syn prince Williama ruce umazané od barev. Pod dohledem maminky Kate malý umělec vytvořil plakátek s otiskem své ruky v barvě duhy, která má symbolizovat podporu zdravotníkům bojujícím proti epidemii koronaviru. Podle širokého úsměvu na tváří si Louis narozeninové kreslení náramně užil.

 

GALERIE: Princ Louis slaví druhé narozeniny

1
/
6
Zdroj: twitter.com/KensingtonRoyal
Princ Louis slaví druhé narozeniny - 4

 

To, že malý capart brzy doroste do předškolních let, ukazuje i video pořízené o pár dní dřív, na němž Louis v obklopení svých sourozenců - šestiletého George a čtyřleté Charlotte - tleská nasazení britských lékařů.

 

 

Jeho královská Výsost princ Louis Arthur Charles z Cambridge je v pořadí pátým následníkem britského trůnu - hned po svém dědovi, princi Charlesovi, otci Williamovi a starších sourozencích. Je vůbec prvním britským princem, který byl zařazen za starší sestru v řadě posloupnosti.

 

Dědeček Charles se rovněž zařadil mezi gratulanty, blahopřání nechybělo ani na twitterovém účtu, který má se svou partnerkou Camillou, vévodkyní z Cornwallu.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz