narodila se zdravá...

Rodinná tragédie: Holčička zemřela, protože jí někdo dal pusu

Eloise zemřela, protože jí dal někdo pusu
Zdroj: facebook.com
Téma:

Holčička se narodila úplně zdravá, když jí bylo 24 dní, zemřela na infekci, kterou jí někdo nakazil ještě v porodnici.

Malá Eloise Lamptonová se narodila 1. listopadu v porodnici v australském Qeenslandu. Na svět přišla císařským řezem a byla to naprosto zdravá holčička. Když si ji ale rodiče Sarah (28) a Douglas (35) přinesli domů, Eloise se začala horšit.

 

"Lékaři si nejdřív mysleli, že jen nechce jíst.. Když jsme si ji přinesli domů, pořád by jen spala," řekla listu Daily Mail zdrcená Sarah. Eloise během pouhého týdne zhubla kilo a rodiče ji odvezli zpátky do nemocnice a lékaři si začali lámat hlavu, co holčičce je.

 

"Stalo se to všechno strašně rychle. Chvíli Eloise vypadala, že je v pořádku, a najednou nám řekli, že možná nepřežije noc. Její životní funkce převzaly přístroje. Bylo to srdcervoucí."

 

 

Lékaři zoufalým rodičům řekli, že jejich holčička chytila už v porodnici herpesvirus přes něčí opar. "Mysleli si, že jsme to byli my, ale já i Douglas jsme měli negativní testy. A neměli jsme v porodnici žádnou návštěvu. Mohl ji tak pusou nebo dotykem nakazit kdokoliv."

 

Holčička s infekcí statečně bojovala, nakonec jí ale podlehla. "Vyndali z ní všechny ty hadičky. Zemřela mi v náručí," řekla Sarah. S Douglasem vychovávají další tři děti.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

Související témata:
TN.cz