Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Radostné zprávy

Sestra vévodkyně Kate Pippa čeká svého prvního potomka!

Tchán Pippy Middleton David Matthews obviněn ze znásilnění nezletilých
Zdroj: Profimedia
Pippa (uprostřed) s manželem a sestrou Kate

Vévodkyně Kate již brzy porodí, blíží se také termín svatby prince Harryho a Meghan Markle. A aby těch dobrých zpráv nebylo málo, nyní se provalilo, že těhotná není jen Kate, ale i její sestra Pippa. Čeká svého prvního potomka.

Podle britského bulváru je mladší sestra vévodkyně Kate v očekávání přibližně 12 týdnů a porodit by měla v říjnu. Pippa a její manžel James Matthews prý po posledním vyšetření radostnou novinu oznámili rodině a přátelům, píše britský Daily Mail.

 

Oba dva nastávající rodiče jsou prý neuvěřitelně šťastní. Rodina Matthewsových momentálně prochází velmi těžkým obdobím - Pippin David Matthews tchán totiž čelí nařčením ze znásilnění.

 

Radostnou novinu pochopitelně přivítila i Pippina starší a slavnější sestra Kate, která podle dostupných informací "nemohla být víc potěšena". Navíc se jí Pippa pochlubila hned jako druhému člověku - hned po manželovi.

 

 

James Matthews a Pippa Middletonová měli svatbu loni v květnu v kostele, který stojí jen deset kilometrů od usedlosti rodiny Middletonových. Zásnuby, obřad i líbánky byly luxusní a ve velkém stylu.

 

pez TN.cz