Zajímavosti

Další miminko v královské rodině! Sestra vévodkyně tajně porodila

Další miminko v královské rodině! Sestra vévodkyně tajně porodila
Pippa Matthews | Zdroj: Profimedia

V pořadí třetí miminko přivedla na svět Pippa Middleton Matthewsová, sestra vévodkyně z Cambridge. Se svým mužem Jamesem to však celé dva týdny úspěšně tajili.

Milá zpráva potěšila fanoušky britské královské rodiny. Sestra vévodkyně Kate totiž tajně porodila. Pippa Middleton Matthewsová se ve svých 38 letech stala trojnásobnou maminkou. S informací přišel deník People.

Pippa se nicméně snaží své soukromí co nejlépe střežit, a tak zpráva o porodu vyplula na povrch až se zpožděním. Třetí miminko se totiž údajně narodilo už před dvěma týdny. Podle dosavadních zpráv by mělo jít o holčičku.

Související obsah

Podle deníku Glamour pár zatím nezveřejnil, jak se bude malá sestřička tříletého Arthura a roční Grace jmenovat. Pravděpodobně se ale přestěhují do vesnice, kde žijí rodiče Pippy a Kate. Zároveň je to v dojezdové vzdálenosti od hradu Windsor, kam se stěhují William a Kate.

Pippa si svého muže Jamese Matthewse vzala v roce 2017. Od té doby se snaží být mimo dosah médií. I samotné těhotenství bylo dlouho opředeno tajemstvím. O tom, že je sestra vévodkyně těhotná, se svět dozvěděl až při oslavách 70 let vlády královny Alžběty, kde ani volný střih šatů nedokázal zakrýt Pippino rostoucí bříško.

Sestra vévodkyně Kate Pippa Middleton se provdala. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz