Luxusní vila

Sídlo Harryho a Meghan v Beverly Hills odhaleno! Tady se synem žijí

Sídlo, kde mají bydlet Harry a Meghan
Zdroj: Profimedia
Tady mají žít Harry a Meghan se svým synem
Téma:

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan žijí v Beverly Hills v luxusním sídle, které patří jedné z největších osobností Hollywoodu Tyleru Perrymu. Ve vile v toskánském stylu bydlí už od konce března, kdy se do Kalifornie přestěhovali.

Harryho a Meghan zahlédli obyvatelé Beverly Hills od doby, kdy se do města přistěhovali, jen párkrát - když venčili své psy nebo když rozváželi jídlo potřebným. Většinu času podle informací portálu Daily Mail tráví v obrovské vile, která stojí uprostřed 22akrového pozemku v prestižní čtvrti Beverly Ridge Estates.

 

V luxusním sídle, které stálo 18 milionů dolarů (zhruba 450 milionů korun), mají podle portálu osm ložnic a 12 koupelen. Samozřejmostí je bazén a přísně střežený vstup i hranice pozemku. Samotná čtvrť přitom disponuje bránou, kterou hlídá bezpečnostní firma.

 

Není jasné, zda si vévoda a vévodkyně ze Sussexu pozemek pronajímají, nebo v něm bydlí ze známosti s majitelem. Sice spolu nikdy nebyli viděni na veřejnosti, podle zákulisních zdrojů se ale měli seznámit přes moderátorku Oprah Winfreyovou, která se přátelí jak s Tylerem Perrym, tak Meghan.

 

 

Jisté je to, že neexistují žádné záznamy o prodeji sídla, Perry tak stále zůstává jeho vlastníkem. Harry a Meghan v něm ale žijí i se svým ročním synkem Archiem, který nedávno oslavil narozeniny. U této příležitosti se na instagramu objevilo video, ve kterém maminka Meghan chlapečkovi čte. Podívejte se:

 

 

"Meghan a Harry byli extrémně opatrní, aby udrželi své sídlo v L. A. v tajnosti. Jejich tým jim pomohl vybrat lokalitu velmi moudře. Beverly Ridge je skvělé místo, kde nejste vidět. Sousedé jsou většinou starší, zazobané byznys typy, které nešíří fámy," popsal zdroj portálu.

 

 

GALERIE: Sídlo, kde mají bydlet Harry a Meghan

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Sídlo, kde mají bydlet Harry a Meghan - 1

epa TN.cz