Zajímavosti

Harryho nový život v USA je pro něj výzvou, prozradila přítelkyně rodiny

Harryho nový život v USA je pro něj výzvou, prozradila přítelkyně rodiny
Zdroj: Profimedia

Už jsou to dva týdny, co princi Harrymu a jeho manželce Meghan Markle skončily královské povinnosti a přišli o příjmy a tituly z toho plynoucí. A minimálně pro Harryho není přechod do "civilu" úplně snadný, prozradila přítelkyně rodiny.

Doktorka Jane Goodallová, která Harryho zná už řadu let a spolupracovala s ním na spoustě projektů, se v nedávném rozhovoru nechala slyšet, že pro prince je nový život v Los Angeles "trochu výzvou".

Goodallová je s Harrym v kontaktu dlouhodobě - minimálně od chvíle, kdy si slavný pár sbalil kufry a opustil Britské ostrovy, píše britský Mirror.

"Nevím, jak se jeho (Harryho) kariéra bude vyvíjet, ale ano, jsme ve spojení. Myslím si, že právě teď je pro něj život trochu výzva, uvedla Goodallová.

Související obsah

Dostala také otázku, zda si myslí, že Harry a jeho bratr William jsou šampióny světa přírody: "Ano, až na to, že střílí a loví," zamyslela se Goodallová.

A tipnula si, že vzhledem k tomu, že Meghan tomuto druhu zábavy neholduje, tak se Harry lovu asi bude muset zříct, aby měl doma klid.

Připomeňte si poslední oficiální akci Harryho a Meghan:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz