výměna manželek

Štěpánku znechutí hygiena druhé rodiny. Vaneska (2) má černé zuby!

Už ve středu čeká diváky další premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát se mohou podívat, jak Štěpánku překvapí stav dětí v náhradní rodině. Jedna z holčiček má totiž úplně černé nevyrostlé zuby a ani jeden z rodičů to dosud neřešil.

Ve středečním premiérovém díle Výměny manželek se diváci seznámí s rodinou z Ratenice, kterou tvoří Štěpánka (32), Martin (29), Matýsek (4) a Štěpán (6). Na druhé straně uvidí rodinu z Liberce, jejíž součástí je Lucka (24), Radek (28), Laura (1) a Vanesa (2).

 

Rodinu z Ratenice přihlásila do Výměny temperamentní Štěpánka. S partnerem se často hádají, a tak chce, aby si vyzkoušel život i s jinou ženou. Martin jí byl navíc několikrát nevěrný, nicméně krizi ustáli a Štěpánka mu kvůli dětem odpustila.

 

GALERIE: Špína a černé zuby ve Výměně manželek

1
/
19
Zdroj: TV Nova
Špína a černé zuby ve Výměně manželek - 1

 

Nevěra otřásla i vztahem partnerů z Liberce. Tentokrát byla viníkem Lucie, která je s Radkem už čtyři roky, a jak sami říkají, z jejich vztahu se vytratila láska a spolu žijí spíše jako spolubydlící.

 

Zatímco Lucka ve Výměně bude muset ukázat, zda se dokáže postarat o standardní rodinu se dvěma dětmi ke spokojenosti pána domu, Štěpánka se bude muset potýkat s daleko větší výzvou. Po příjezdu do nové rodiny ji totiž čeká velké rozčarování - její náhradní domácnost je hodně zanedbaná a všude je špína.

 

 

Tím to ovšem nekončí - zanedbaná není podle jejích slov jen domácnost, ale i děti. Jedna z dcer má úplně černé nevyrostlé zuby a nikdo z dívčiných rodičů s tím dosud nic nedělal. A problémy holčička nemá jen se zuby, ale také s okem.

 

Podaří se Štěpánce změnit chod této rodiny? Na to se podívejte v premiérovém díle Výměny manželek už ve středu od 20:20 na Nově! Poslední díl najdete na NovaPlus, všechny epizody si můžete přehrát na VOYO.

sei TN.cz