výměna manželek

Štěpánku znechutí hygiena druhé rodiny. Vaneska (2) má černé zuby!

Téma:

Už ve středu čeká diváky další premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát se mohou podívat, jak Štěpánku překvapí stav dětí v náhradní rodině. Jedna z holčiček má totiž úplně černé nevyrostlé zuby a ani jeden z rodičů to dosud neřešil.

Ve středečním premiérovém díle Výměny manželek se diváci seznámí s rodinou z Ratenice, kterou tvoří Štěpánka (32), Martin (29), Matýsek (4) a Štěpán (6). Na druhé straně uvidí rodinu z Liberce, jejíž součástí je Lucka (24), Radek (28), Laura (1) a Vanesa (2).

 

Rodinu z Ratenice přihlásila do Výměny temperamentní Štěpánka. S partnerem se často hádají, a tak chce, aby si vyzkoušel život i s jinou ženou. Martin jí byl navíc několikrát nevěrný, nicméně krizi ustáli a Štěpánka mu kvůli dětem odpustila.

 

GALERIE: Špína a černé zuby ve Výměně manželek

1
/
19
Zdroj: TV Nova
Špína a černé zuby ve Výměně manželek - 1

 

Nevěra otřásla i vztahem partnerů z Liberce. Tentokrát byla viníkem Lucie, která je s Radkem už čtyři roky, a jak sami říkají, z jejich vztahu se vytratila láska a spolu žijí spíše jako spolubydlící.

 

Zatímco Lucka ve Výměně bude muset ukázat, zda se dokáže postarat o standardní rodinu se dvěma dětmi ke spokojenosti pána domu, Štěpánka se bude muset potýkat s daleko větší výzvou. Po příjezdu do nové rodiny ji totiž čeká velké rozčarování - její náhradní domácnost je hodně zanedbaná a všude je špína.

 

 

Tím to ovšem nekončí - zanedbaná není podle jejích slov jen domácnost, ale i děti. Jedna z dcer má úplně černé nevyrostlé zuby a nikdo z dívčiných rodičů s tím dosud nic nedělal. A problémy holčička nemá jen se zuby, ale také s okem.

 

Podaří se Štěpánce změnit chod této rodiny? Na to se podívejte v premiérovém díle Výměny manželek už ve středu od 20:20 na Nově! Poslední díl najdete na NovaPlus, všechny epizody si můžete přehrát na VOYO.

sei TN.cz