Výměna manželek

Gábina o Michalovi: Už ho nechci vidět! Vypálila všechny jeho chyby

Gábina o Michalovi: Už ho nechci vidět! Vypálila všechny jeho chyby
Zdroj: TV Nova

Ve středeční Výměně manželek jste mohli sledovat jednačtyřicetiletou Gábinu, která se z rodinného hospodářství dostala do panelového domu. S náhradním manželem Michalem měla od začátku problémy a dokonce se i pohádali. Jak na Výměnu Gábina vzpomíná? A jak se rodině daří?

Rodina z Korouhve, kterou tvoří Gábina (41), Robert (41), Robert (19), Matěj (13) a Anežka (8), má hospodářství se spoustou zvířat. Manželé jsou spolu už 20 let a jediné, co Gábině vadí, je, že si často manžel na něco stěžuje.

Gábina se v premiérovém díle Výměny dostala do rodiny Katky, která žije s manželem Michalem (25) a synem Michalem (3). Hned od začátku mezi Gábinou a jejím náhradním manželem panovalo dusno a došlo i na hádky.

Na Výměnu Gábina vzpomíná nerada. S náhradním manželem Michalem si totiž vůbec nesedli. "Pro mě nejhorší bylo to, že mladý pán si představoval, že já budu, jako jeho paní, předpokládám…Jsem zvyklá na jiné věci, na jiný chod rodiny…Myslím si, že jsem udělala všechno podle svého vědomí a svědomí nejlíp tak, jak umím," řekla Gábina.

Související obsah

Michal měl také výhrady k tomu, že se Gábina nechovala podle manuálu. "Asi jsem tam tedy udělala nějakou chybu, že jsem se neřídila manuálem, to přiznávám. Ne, že bych se jím neřídila, ale pár věcí jsem si udělala podle svého…Ale co jsem zjistila podle dalších věcí, tak paní, co byla místo mě, se také nedržela manuálu," doplnila Gábina.

Podle informací, které měla Gábina od svého manžela, nevstávala Katka v šest ráno, jak měla, a nepřipravovala děti. Manžel ji musel budit, aby vylezla z postele a postarala se o ně, což měla v manuálu popsané.

Související obsah

Gábině také vadilo, že malému Michalovi jeho rodiče nečtou a naopak ho nechávají pořád sledovat televizi. Místo toho, aby mu například přečetli pohádku, pouštějí mu v televizi pořady o autech, protože je to zálibou jeho otce. Televize podle Gábiny v dětském pokoji běžela pořád.

Rozepře v náhradní rodině byly také kvůli krmení ryb, které Gábina odmítala. "Nechtěla jsem k tomu chodit, aby na mě nezačal řvát, že jsem něco udělala špatně, nebo rozbila. Pořád mě jenom sekýroval," vysvětlila.

Se svým manželem se mají pořád stejně rádi. Přihlášení do Výměny si darovali k výročí dvaceti let jejich manželství. Dále také pokračují v rekonstrukci hospodářství, která jde však pomalu. S druhou rodinou nejsou v kontaktu a ani by být nechtěli.

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Celý díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:

Drsný průběh Výměny: Gábina popsala, co se dělo, když se

vyply kamery

Smutné poměry v náhradní rodině: Gábina popsala, jaký život má tříletý Michal
TICHÁ DOMÁCNOST: 10 rad, co dělat, když se partner urazí
Televize v útlém věku prý škodí i po letech 

reg, TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz