královská rodina

Syn Meghan a Harryho: Tenhle luxus čeká na malého prince

Meghan a Harry
Zdroj: Profimedia, Getty Images
Téma:

V pondělí vévodkyně Meghan porodila chlapečka a od té doby Británie netrpělivě čeká, až ho spatří. Sice ještě není známé jeho jméno, ale už teď je jisté, že se stal sedmým následovníkem královského trůnu a osmým pravnoučetem královny Alžběty II. Jelikož se chlapeček také narodil do královské rodiny, bude si od svého narození užívat velkého luxusu. Nejen jejich domu Frogmore Cottage, ale také krásného oblečení, cestování nebo osobního personálu.

Syn vévodkyně Meghan a prince Harryho je na světě teprve den a už je z něj obrovská celebrita. Stále se čeká na to, jaké mu jeho rodiče dají jméno. Fanoušci jsou také zvědaví na chlapečkovu první fotografii. Zatím se neví, kdy královský pár tyto informace zveřejní, ale princ Harry po porodu oznámil, že další zprávy oznámí ve středu.

 

Chlapeček se stal osmým pravnoučetem královny Alžběty II. a také se dostal do úzkého pořadí následovníků britského trůnu. Miminko je hned za svým tatínkem, a to na sedmém místě. Už od narození bude dostávat nejen lásku svých rodičů, ale také si bude užívat další věcí. Například bydlení v krásném domě Frogmore Cottage, uvedl eonline.com.

 

Frogmore Cottage

Do domu Frogmore Cottage ve Windsoru se vévodkyně Meghan a princ Harry přestěhovali z Kensingtonského paláce. Rozhodli se žít v soukromí bez shonu Londýna a užívat si venkova. Dům dostali jako svatební dar od královny Alžběty II. Ta má také blízko od nich rezidenci, a to hrad Windsor, který slouží pro pobyty královské rodiny.

 

Za sousedku budou mít také princeznu Evženii nebo herce George Clooneyho a jeho ženu Amal, kteří jsou blízkými přáteli královského páru. Meghan a Harry měli na domě provést rozsáhlou rekonstrukci v celkové výši 3 miliony liber (přes 77 milionů korun).

 

 

GALERIE: Frogmore House

1
/
3
Zdroj: Profimedia
Frogmore House - 3

 

Luxusní oblečení

Jelikož si vévodkyně Meghan zakládá na módě je pravděpodobné, že svému dítěti bude dopřávat krásné oblečení a bude ho oblékat stylově. Pomáhat by jí v tom mohla i Meghanina stylistka Jessica Mulroney. Půjčit si ale může i oblečení po dětech prince Williama a vévodkyně Kate, které je mezi fanoušky velmi obdivované. Už několikrát se v obchodech vyprodaly některé módní kousky, které na sobě měly jejich děti během focení nebo na různých akcích.

 

Cestování

Není tajemstvím, že jsou Harry a Meghan vášnivými cestovateli. Především si oblíbili africkou Botswanu, kde podle některých zahraničních médií plánují i žít. Jejich chlapeček si tak bude moci se svými rodiči užívat cestování po celém světě. Kdy se s ním rozhodnou někam vyrazit, ještě není známé. Ale klidně to může být už za pár měsíců. Princ George totiž poprvé letěl už v osmém měsíci na Nový Zéland.

 

 

Královská rodina a slavné celebrity

Chlapeček se bude moci pyšnit tím, že má za prababičku přímo královnu Velké Británie Alžbětu II. Jeho dědečkem bude zase princ Charles a tetou a strýcem vévoda a vévodkyně z Cambridge. Pozornosti si však užije i od slavných celebrit. Mezi přátele jeho rodičů patří například Serena Williamsová, již zmíněný George Clooney se ženou, Beckhamovi, herečka Priyanka Chopra nebo zpěvák James Blunt.

 

Personál

I když nemá královský pár ve Frogmore Cottage velký personál jako třeba královna Alžběta II., rozhodně si bude jejich syn užívat pohodlí. Starat se o něj v první řadě budou hlavně rodiče, ale měli by mít po ruce také chůvu. Dále o něj bude pečovat kvalifikovaný personál, který manželé najali. Součástí týmu se stala také Sara Latham, která bude mít na starost komunikaci s veřejností. V roce 2016 byla poradkyní Hillary Clintonové během prezidentských voleb.

 

 

Královský titul

Podle tradice by měl dostat chlapeček titul hrabě. Královna ale může udělat výjimku a povolit Harrymu a Meghan, aby jejich dítě užívalo titul prince. Podobně to udělala u dětí prince Williama a vévodkyně Kate. Titul prince mohl podle pravidel užívat pouze jejich syn George, výjimku tedy dostala princezna Charlotte a princ Louise.

 

Vzdělání

Kvalitní vzdělání je důležité nejen pro královskou rodinu, ale také pro vévodkyni Meghan a prince Harryho. Oba vzdělání dětí podporují a zúčastňují se řady charitativních akcí. Pravděpodobně pro ně bude vzdělání jejich dítěte vysokou prioritou. Podle některých zdrojů prý už začali hledat pro své dítě školu.

 

Podívejte se na reportáž o porodu vévodkyně Meghan:

 

reg TN.cz