smrtelná nehoda

Tragédie u Černožic: Muž v BMW měl riskovat často, tři lidé přišli o život

Tragická nehoda u Černožic na Hradecku - 6
Zdroj: TV Nova
Martin Klícha
Martin Klícha
Publikováno 2. 6. 2020
Téma:

Tři lidské životy vyhasly po čelním střetu u Černožic. Podle policie způsobil nehodu nejspíš mladý řidič, který jel sám v rychlém osobním autě a pravděpodobně předjížděl. Podle všeho se jednalo o mladíka, který ohrožoval ostatní riskantní jízdou poměrně často.

Tragédie se stala v neděli nedaleko Černožic na Královéhradecku, kde se čelně srazila dvě auta. V jednom z nich jela tříčlenná rodina, muž a žena zemřeli na místě, dítě, které v autě cestovalo, bojuje o život v nemocnici.

 

Ve druhém autě jel mladý řidič sám, policisté ho podezřívají, že právě on nehodu zavinil, když dost možná riskantně předjížděl.

 

Podle portálu expres.cz řídil sedmadvacetiletý Petr, který se na sociálních sítích prezentoval jako milovník rychlé a riskantní jízdy. Některé své kousky sdílel na internetu. I on při nehodě zemřel.

 

Mladík se měl pohybovat ve skupině lidí, kteří si často měli užívat rychlou jízdu po silnicích, nahrávky takového jednání se pak objevovaly na sociálních sítích.

 

 

"Partička je v okolí Jaroměře známá, jezdí jako hovada, hrají si na Gumball v přímém přenosu. Navzájem se hecují," popsal svědek portálu expres s tím, že i on se s řidičem osobně setkal a byl velmi nebezpečně předjížděn.

 

Na sociálních sítích se mělo dokonce objevit video, na kterém se zmíněný mladík krátce před nehodou žene vesnicí rychlostí kolem 130 kilometrů v hodině.

 

Na reportáž TV Nova o nehodě se můžete podívat zde:

TN.cz