Domácí

Dítě po nehodě u Černožic stále bojuje o život, čekají ho náročné operace

Policie dál vyšetřuje nedělní nehodu u Černožic na Královéhradecku, kde zemřeli tři lidé. Přežilo jen malé dítě, které zůstává v umělém spánku a jeho stav je nadále vážný. V nejbližších dnech ho čekají operace.

Křížky u silnice se tam už nedají ani spočítat. Úsek u Černožic si během nedělního odpoledne vyžádal další mrtvé. Čelní střet měl tak devastující účinky, že z obou aut vylétl motor. Jedno začalo dokonce po nárazu hořet.

"My jsme se rozdělili na dvě skupiny, jedna skupina prováděla resuscitaci, druhá zásah," popsal velitel zásahu Josef Beran.

V jednom autě jel řidič sám a policisté ho podezřívají z toho, že nehodu zavinil. Najel do protisměru, pravděpodobně předjížděl. Muž zemřel na místě. V protisměru jela tříčlenná rodina. Rodiče jsou po smrti.

Související obsah

"Zda byli řidiči pod vlivem alkoholu, ukáže pitva," sdělila mluvčí policie Alena Kacálková. Sirotkem je čtyřletá holčička. Dítě zůstává v umělém spánku. Podle posledních zpráv je stav dítěte stále vážný. Utrpělo mnoho zlomenin zejména v obličeji a má před sebou sérii náročných operací.

Než kriminalisté případ uzavřou, chtějí znát výsledky znaleckých posudků. Zajímá je zdravotní stav obou řidičů a také to, zda byla jejich auta po technické stránce v pořádku.

Při nehodě u Černožic zemřeli tři lidé:

klma, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz