Smutný případ

Tragédie v centru Prahy. Miminko zřejmě zemřelo násilnou smrtí

Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Aktualizováno 12:38
17.12. 2020 11:12
Téma:

Pražští policisté ve středu vyjížděli k případu mrtvého miminka v centru města. O jeho život několik desítek minut ještě neúspěšně bojovali záchranáři. Policisté redakci TN.cz potvrdili, že případ vyšetřují jako násilný trestný čin.

"Mohu potvrdit, že kriminalisté případ vyšetřují jako podezření z násilného trestného činu. S ohledem na rodinu a věk dítěte nebudeme aktuálně poskytovat žádné další informace," vyjádřila se pro TN.cz policejní mluvčí Eva Kropáčová.

 

K tragédii na pražských Vinohradech došlo ve středu dopoledne. Krátce po 13. hodině z místa odjížděli policisté a spolu s nimi i neznámá žena. Pouta však nasazená neměla a není tak jasné, jestli se jednalo o svědkyni, nebo podezřelou.

 

 

Policisté později uvedli, že v souvislosti s případem zadrželi jednu ženu. Jestli jde o tu samou, která spolu s nimi odjížděla z místa tragédie, nebo o někoho jiného, není jasné. Zřejmé není ani to, jestli se jedná například o příbuznou.

 

Miminko se více než půl hodiny snažili oživit přivolaní záchranáři. "Po příjezdu na místo naše posádka převzala resuscitaci, miminko se bohužel ani po přibližně dalších 30 minutách oživit nepodařilo," potvrdila mluvčí záchranářů Jana Poštová.

GALERIE: Podezřele úmrti kojence v Praze

1
/
8
Zdroj: AKTU.cz
Podezřelé úmrtí kojence v Praze - 1

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz