letní schéma

TV Nova představila program na léto: Uvidíte filmové pecky i seriály

Léto na Nově
Zdroj: oficiální zdroj
Téma:

Na léto 2018 si skupina Nova připravila program plný původních českých seriálů a českých hereckých hvězd. Pro filmové fanoušky jsou určeny zejména páteční a sobotní večery, nedělní odpoledne budou patřit českým detektivkám. Během léta pokračuje i pravidelný zpravodajský servis.

Letní sezóna je tady a TV Nova zahajuje letní programové schéma. Od pondělí 18. června nasazuje na televizní obrazovky letní grafiku, která odlehčenou formou podporuje program a vytváří letní náladu.

 

Kriminálka Anděl první dva týdny červnové poběží vždy v pondělí od 20:20. Od 18. června si ji pak diváci užijí od pondělí do čtvrtka. Pondělky a středy večer budou patřit Atentátu (od 18. 6.), úterky a čtvrtky Comebacku (19. 6.). Seriál Na Vodě poběží od 17. června na TV Nova každou neděli od 20:20. Soukromých pastí se diváci dočkají od 1. července (každou neděli odpoledne). Český sitkom Helena se na TV Nova objeví od 25. 6. od 18:20, navazuje na ni Hospoda od 18:50 (pondělí až pátek).

 

 

Z filmů si TV Nova na pátek večer od 20:20 připravila snímky jako Život je život, 10 pravidel jak sbalit holku, Bobule, 2Bobule, Líbáš jako ďábel nebo Jak se zbavit nevěsty. V sobotu večer poběží filmové trháky jako Pán prstenů, Avengers, Strážci Galaxie, Ant-Man nebo Jurský park. Neděle odpoledne se ponese v duchu českých detektivek: Pěnička a Paraplíčko, Partie krásného dragouna, Vražda v hotelu Excelsior, Smrt černého krále, Případ mrtvého muže, Zlaté rybky a další. Podvečer, před Televizními novinami, bude patřit filmům jako Byl jednou jeden polda, Láska z pasáže, Vítr v kapse, Kamarád do deště, Signál nebo Discopříběh.

 

 

Na co se můžete těšit na dalších stanicích skupiny Nova se podívejte na další straně:

 

1
2
Související témata:
TN.cz