anketa překvapivé výsledky

Tvář se blíží do finále! A pořadí soutěžících se promíchalo. BODY

Tvoje tvář má známý hlas: Celý 9. díl - 23. 4. 2017
Zdroj: TV Nova

A je to tady, před námi je poslední základní kolo nové řady show Tvoje tvář má známý hlas. Pak už nic nebude jako dřív, začne se totiž vyřazovat. Jak si v tuto chvíli vede váš favorit?

Anketa

Kdo je váš favorit?

Hlasovalo 3217 lidí.
Celkem devětkrát už jste mohli sledovat novou řadu oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas, zbývá tak už jen jediný večer do velkého semifinále. Na jeho konci soutěž opustí čtyřka soutěžících s nejnižším počtem nasbíraných bodů. A souboj to bude opravdu zajímavý, protože od poloviny soutěže se pořadí v počtu nasbíraných bodů pořádně promíchalo.

 

Třeba Tatiana Vilhelmová přišla o své prvenství. Z pátého místa ji přeskočila Martha Issová, která v posledním dílu zazářila jako miláček žen Lionel Richie. Oproti tomu Milan Peroutka, který s Vilhelmovou po celou dobu sváděl souboj o první příčku, se propadl na předposlední místo. Má stejný počet bodů jako sexy Shakira z posledního dílu Markéta Konvičková.

 

 

Svérázný Martin Dejdar si pohoršil o jednu příčku a z třetího místa spadl na čtvrté. To mu ale prozatím stačí na to, aby postoupil do semifinále. To samé se ale nedá říct o Aleši Hámovi a Adéle Gondíkové. Pokud chtějí v soutěži zůstat, oba budou muset ještě pořádně zabojovat. Gondíkové schází na čtvrtého postupového Dejdara bod, Hámovi šest.

 

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas III - 9. epizoda

1
/
29
Zdroj: TV Nova
Tvoje tvář má známý hlas III - 9. díl - 1

 

Oproti tomu soutěžící Ondřej Ruml zabojoval opravdu hodně. Z předposledního místa vyskočil na bronzovou příčku a dal tak jasně najevo, že hra pro něj ještě zdaleka nekončí.

 

 

Pokud jste poslední díl neviděli, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny díly najdete na VOYO. Videa ze zákulisí i další zajímavosti o show Tvoje tvář má známý hlas čtěte na Nova.cz!

 

Chcete vidět své favority z show Tvoje tvář má známý hlas naživo? Máte příležitost na velkém koncertu! Kdy a kde jsou k sehnání vstupenky, čtěte zde.

 

Podívejte se na sestřih devátého dílu Tváře:


 

lud TN.cz