Tvoje tvář má známý hlas 3

Tvář je přesně v polovině! Jak si vede váš favorit? PŘEHLED BODŮ

Tvář je přesně v polovině! Jak si vede váš favorit? PŘEHLED BODŮ
Zdroj: TV Nova

Celkem pětkrát už jste mohli sledovat novou řadu oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Soutěž se tak dostala přesně do své poloviny. Jak si průběžně vede váš favorit?

Pět dílů je za námi, dalších pět nás ještě čeká. A k tomu navíc ještě jeden semifinálový a finálový. Na ten si ale diváci musejí počkat do poloviny května.

Zatím se z vítězství radovali Adéla Gondíková, Tatiana Vilhelmová, Markéta Konvičková, Milan Peroutka a zatím naposledy na nejvyšší stupínek vystoupil Martin Dejdar, který si střihnul fiktivního zpěváka Billyho Macka z filmu Láska nebeská.

Nejlépe ze všech si prozatím vede Tatiana Vilhelmová, před druhým Milanem Peroutkou drží devítibodový náskok. Třetí Martin Dejdar jen těsně uniká čtvrté Markétě Konvičkové. To vítězka prvního dílu Adéla Gondíková ztrácí na první místo už téměř padesát bodů.

Související obsah

Během následujících pěti týdnů se ale všechno ještě může změnit. Show Tvoje tvář má známý hlas sledujte každou neděli ve 20:20 na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.
 

Chcete vidět proměny na vlastní oči? Televize Nova ve spolupráci s promotérskou agenturou Live Nation vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Podrobnosti čtěte ZDE.


Připomeňte si dosavadní vítězná vystoupení:

1. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz