Tvoje tvář má známý hlas 3

Tvář je přesně v polovině! Jak si vede váš favorit? PŘEHLED BODŮ

Tvář je přesně v polovině! Jak si vede váš favorit? PŘEHLED BODŮ
Zdroj: TV Nova

Celkem pětkrát už jste mohli sledovat novou řadu oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Soutěž se tak dostala přesně do své poloviny. Jak si průběžně vede váš favorit?

Pět dílů je za námi, dalších pět nás ještě čeká. A k tomu navíc ještě jeden semifinálový a finálový. Na ten si ale diváci musejí počkat do poloviny května.

Zatím se z vítězství radovali Adéla Gondíková, Tatiana Vilhelmová, Markéta Konvičková, Milan Peroutka a zatím naposledy na nejvyšší stupínek vystoupil Martin Dejdar, který si střihnul fiktivního zpěváka Billyho Macka z filmu Láska nebeská.

Nejlépe ze všech si prozatím vede Tatiana Vilhelmová, před druhým Milanem Peroutkou drží devítibodový náskok. Třetí Martin Dejdar jen těsně uniká čtvrté Markétě Konvičkové. To vítězka prvního dílu Adéla Gondíková ztrácí na první místo už téměř padesát bodů.

Související obsah

Během následujících pěti týdnů se ale všechno ještě může změnit. Show Tvoje tvář má známý hlas sledujte každou neděli ve 20:20 na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.
 

Chcete vidět proměny na vlastní oči? Televize Nova ve spolupráci s promotérskou agenturou Live Nation vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Podrobnosti čtěte ZDE.


Připomeňte si dosavadní vítězná vystoupení:

1. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz