neštěstí na slovensku

U Nitry zemřela na skluzavce pětiletá holčička. Oběsila se na vodítku!

U Nitry zemřelo pětileté děvčátko na skluzavce
Zdroj: TV Markíza, Jakub Takáč
Holčička zemřela pravděpodobně nešťastnou náhodou
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Publikováno 3. 6. 2020
Téma:

K obrovské tragédii došlo ve středu v poledne v obci Branč na jihozápadě Slovenska. Na dvorku u rodinného domu si hrála pětiletá Terezka a pravděpodobně nešťastnou náhodou se oběsila na psím vodítku na skluzavce.

Neštěstí se stalo ve 12 hodin dopoledne v malé obci Branč nedaleko Nitry na jihozápadě Slovenska. Teprve pětiletá holčička Terezka tam přišla o život, pravděpodobně nešťastnou náhodou. Podle zpravodajského portálu TVNoviny.sk si dívenka hrála na dvorku rodinného domu, kde byla i skluzavka.

 

Právě ta se jí stala osudovou, neboť se při klouzání oběsila na psím vodítku. Podle informací TVNoviny.sk rodiče měli dvě děti, přičemž Terezka byla mladší z nich. Případem je zabývá policie, více podrobností a okolností zatím není k dispozici.

 

 

Nejedná se o první případ, kdy se za nešťastných okolností oběsilo dítě. Před dvěma lety se nešťastnou náhodou uškrtil na švihadle jedenáctiletý Vojta z Brna, který se zřejmě snažil napodobit video z internetu. Před třemi lety Slovenskem otřásl případ osmileté holčičky, která se neúmyslně oběsila na prádelní šňůře, když si hrála na zahradě.

TN.cz