čelní srážka

U Plzně se srazil autobus s autem, šest lidí skončilo v nemocnici

Téma:

Ve středu v podvečer se stala nehoda u Třemošné na Plzeňsku, kde se čelně srazilo auto s autobusem. Šest lidí se zranilo a skončilo v nemocnici, včetně obou řidičů.

K nehodě došlo na silnici I/27 u odbočky na Horní Břízu u Třemošné na Plzeňsku. Čelně se zde srazilo osobní auto s autobusem, přičemž šest lidí se zranilo a skončilo ve fakultní nemocnici na plzeňském Lochotíně.

 

"Celkem šest zraněných s lehkými až středně těžkými zraněními - jeden muž a pět žen. Jedná se o řidiče autobusu, řidičku osobního auta a čtyři cestující," řekla pro TN.cz mluvčí záchranářů Mária Svobodová.

 

 

"Silnice je v místě nehody zcela neprůjezdná, policisté proto odklání dopravu. Dopravní komplikace potrvají ještě zhruba dvě hodiny," uvedla okolo 18. hodiny mluvčí policie Dagmar Jiroušková. "Pokud silnici během té doby zprůjezdní, bude doprava vedena kyvadlově," dodala. Příčinou a okolnostmi nehody se policie zabývá.

 

Před 21. hodinou Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) informovalo o tom, že je silnice stále uzavřená. Po 22. hodině byla silnice opět zcela průjezdná.

 

GALERIE: Nehoda autobusu s autem na Plzeňsku

1
/
12
Zdroj: Krimi Plzeň
Srážka autobusu s autem na Plzeňsku - 6

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

sei TN.cz