Slovenská moderátorka

Unesení synové Wisterové mají být v Chicagu! Našli je na fotce

Vera Witserová a její ztracení synové
Zdroj: Profimedia, Policia SR
Děti zmizely ve čtvrtek
Jan Pánik
Jan Pánik
Publikováno 30. 10. 2019

Slovenská moderátorka Věra Wisterová zažívá zřejmě nejhorší chvíle v životě. Její dva synové zmizeli ve čtvrtek z nákupního centra v Bratislavě. Z únosu rodina podezírá jejich otce, se kterým Wisterová dlouhodobě vede spory. Chlapci se nyní zřejmě nachází v americkém Chicagu.

Slovenští policisté vyhlásili v pátek pátrání po dvou synech moderátorky Věry Wisterové - osmiletém Harlowovi a pětiletém Theodorovi. Chlapci měli zmizet poté, co je jejich otec americko-izraelského původu Jeremy Hulsh nevrátil matce.

 

Na veřejnost se následně dostala informace, že moderátorčin stále oficiální manžel údajně se syny odcestoval do dalekých Spojených států, tvrdí televize Markíza.

 

Nyní se dokonce na facebooku objevila jejich společná fotka. Zveřejnila ji zahraniční novinářka Malina Saval, která k fotografii přidala dlouhý komentář, ve kterém používá opravdu ostrá slova. 

 

 

"Jeremy a jeho děti jsou v bezpečí. Tři roky museli zažívat porušování lidských práv, korupci a zajetí na Slovensku, kde je unesla jejich matka Věra Wisterová. Ta použila nepředstavitelné protiprávní kroky, aby odloučila děti od otce a jeho rodiny ve snaze vymazat kompletně jejich existenci. Vytváří si kolem sebe skvělé PR, aby byla vykreslená jako truchlící oběť," napsala Saval na sociální síti a slibuje, že se v nejbližší době dozvíme další závaznější detaily. 

 

Silná slova o tom, že by Wisterová děti na Slovensko unesla, jsou však podle televize Markíza nepravdivé. Moderátorka se totiž údajně na Slovensko vrátila v roce 2014. Přijet měla nejen s dětmi, ale také s manželem, který s tím souhlasil. 

 

 

Moderátorka také žila s Hulshem a dětmi v Izraeli, odkud se vrátila před třemi lety po rozpadu manželství. Na výchově dětí a péči o ně se ale nedokázali dohodnout, soudní tahanice tak trvají dodnes.

Související témata:
TN.cz