hledá se

Foťák plný uměleckých fotografií z Pardubic, pomozte najít majitele

Petr Brzek
Petr Brzek
Publikováno 30. 7. 2020
Téma:

Městská policie pátrá po šikovných fotografech. Svůj aparát ztratili na okraji města, a když snímky strážníci viděli, byli překvapení, jak jsou nápaditě provedené. Právě podle fotografií by se majitel přístroje mohl velmi rychle najít.

Rodinná silueta proti nebi a s koněm uprostřed, to je snímek, který u strážníků okamžitě zabodoval. Pomyslné druhé místo patří fotografii, na které pózuje patrně tatínek. V první vteřině se divák skutečně může leknout, což byl asi i záměr fotografa, ale muž nemá na hlavě sršní hnízdo. Je šikovně schovaný za kmenem stromu.

 

A třetí příčka patří záběru, na kterém je žena. Fotograf má rozhodně smysl pro detail. Zaměřil se na její kalhoty, které mají téměř totožný vzor jako tyto noblesní závěsy.

 

Podle snímků strážníci poznali, že jde o slatiňanský zámek, je to dobrá volba výletu, ostatně Prázdninový inspektor tam udělil stříbro, jenže brzy měli turisté po náladě. O cenné snímky přišli v Pardubicích.

 

 

Majitel fotoaparátu si pro něj může na pardubickou služebnu přijít. Musí ovšem věrně popsat, jak zařízení vypadá a taky sdělit strážníkům, co všechno fotil a kde všude byla skupina na výletě.

 

"Byla by škoda, aby tyhle fotky chyběly v rodinném albu. Fotoaparát se našel u koupaliště Cihelna. Donesl nám ho poctivý nálezce. Ať majitel zavolá na operační středisko a tam se dozví další postup," uvedl mluvčí strážníků Jiří Sejkora.

 

 

Strážníci doufají, že se majitel brzy najde. Byla by škoda, kdyby tyto snímky v rodinném albu chyběly.

 

GALERIE: Nalezené fotografie

1
/
3
Zdroj: MP Pardubice
Nalezené fotorafie Pardubice - 2

jh TN.cz