Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.12. 2018 15:19
fotogalerie kluzká silnice

V Peci bourala dvě auta, vrazila do nich i policie! Žena je zraněná

Nehoda v Peci pod Sněžkou
Zdroj: TN.cz
Nehoda v Peci pod Sněžkou

V Peci pod Sněžkou se v úterý kolem poledne stala nehoda, při které byla zraněna jedna žena. Účastníkem srážky byla napřed dvě auta, kvůli náledí do nich pak narazili i policisté. Na místě zasahovala záchranná služba.

Na místě se srazila postupně tři vozidla, to poslední z nich patřilo policii. Řidička jednoho z aut bohužel utrpěla zranění. "Ženu jsme se zraněním pánve převezli do nemocnice v Trutnově,“ potvrdil portálu TN.cz mluvčí královéhradeckých záchranářů Ivo Novák.

 

112

GALERIE: Nehoda v Peci pod Sněžkou

Zdroj: TN.cz

Nehoda v Peci pod Sněžkou - 8

Hodnocení:

 

Na silnici, která se podle místních v zimě neudržuje, se srazila dvě vozidla. Následně na místo přijela policie a i její auto na kluzké vozovce také nabouralo do dvou nabořených aut. "Důvodem bylo náledí, nebo kluzká vozovka,“ potvrdila portálu mluvčí královéhradecké policie Eva Prachařová.

 

Na nehodu upozornil čtenář portálu TN.cz, který není spokojený s tím, v jakém je stavu silnice. "Vozovka ve vlastnictví města Pec pod Sněžkou neošetřena pluhem ani posypem, starosta Pece velký nezájem,“ napsal do redakce pan Pavel, který na místě nehodu i zdokumentoval.

 

 

Starostu Pece pod Sněžkou Alana Tomáška se redakce TN.cz pokusila kontaktovat, ale v kanceláři nebyl k zastižení a jeho mobilní telefon na webu uveden není.

hru TN.cz
Reklama