štědrý dar

Václav Klaus mladší šel s košem, domů se vrátil se čtvrt milionem!

Václav Klaus mladší
Zdroj: DAN MATERNA / MAFRA / Profimedia
Téma:

To se asi jen tak někomu nepoštěstí! Jdete vynést odpadky a domů si přinesete čtvrt milionu korun. Taková paráda se v sobotu přihodila Václavu Klausovi mladšímu z hnutí Trikólora.

Sobotní večer trávil Václav Klaus mladší ve svém pronajatém pražském bytě, který má k dispozici kvůli práci. Při víkendovém úklidu šel vynést odpadky do popelnice, a právě tam na něj čekalo milé překvapení v podobě necelých čtvrt milionu korun.


"Nikoho ze sousedů moc neznám. Občas někoho pozdravím v garáži nebo u výtahu. A jeden pán mi tuhle někdy před Vánoci říkal, jak nám fandí. Bylo to milé, poděkoval jsem a teď ho půl roku neviděl," podělil se na sociálních sítích o svůj zážitek Klaus.

 

 S pánem se ale v sobotu znovu setkal. Když byl totiž v garáži, jeho příznivec v ten moment zrovna někam odjížděl se svou manželkou. Pak si ale Klause všiml, a tak rychle zastavil a za politikem se vydal.

 

Dal synovi bývalého českého prezidenta papír, a poprosil ho, jestli by mu ho nepodepsal, aby se prý vše urychlilo. "Poděkuju, v šeru garáže na kapotě to podepíšu a nesu si jedno paré smlouvy od popelnic domů, abych to v pondělí odnesl do kanceláře, koukám ve výtahu, asi náš čtvrtý největší dar od koronaviru," pochlubil se na sociální síti Klaus.


Šlo totiž o darovací smlouvu. A tento štědrý dárce věnoval Trikolóře neuvěřitelných 238 tisíc korun. Získaný balík peněz si tedy nebude moci užít Václav Klaus osobně, dar totiž poskytl "pan soused" výhradně na podporu činnosti hnutí.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

sik TN.cz